Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Dokumenty / Kurzy pro rodiče s dětmi

Kurzy pro rodiče s dětmi

Komu jsou určeny

Kurzy pro rodiče a děti jsou správnou volbou pro celé rodiny, které se ve stejné lokalitě chtějí zlepšovat v cizím jazyce. Studovat mohou děti, rodiče i prarodiče. Můžete také zvolit pobyt, kdy jazykový kurz navštěvuje jenom dítě a rodiče si destinace užívají po svém.

Základní informace

Kurzy bývají často koncipovány jako dva samostatné programy. Rodiče zpravidla navštěvují jinou budovu školy než děti a také program pro volný čas probíhá odděleně. Co se týče samotné výuky, rodiče mohou volit mezi různými typy kurzů – s obecným zaměřením, se zaměřením na konverzaci, na obchodní angličtinu apod. Dětské kurzy bývají zaměřeny pouze na obecnou stránku jazyka, mohou si ale volit mezi různými sportovními či kulturními aktivitami.

Termín a délka pobytu

Termíny kurzů pro rodiče s dětmi jsou často limitovány termíny jazykových programů pro děti a mládež, které většina jazykových škol pořádá pouze v období letních prázdnin. Výjimečně lze na tyto pobyty odcestovat také v období Velikonoc nebo v době vánočních prázdnin. Většina pobytů je nabízena v délce od dvou týdnů, maximální délka závisí na délce fungování dětských jazykových center. 

 

VELKÁ BRITÁNIE: GLOBE ENGLISH CENTRE - EXETER

Věk dětí: 7–17 let

Dostupnost kurzů: celoročně

Jazyková škola v hlavním městě hrabství Devon. Exeter je vyhledávané univerzitní centrum s krásnou architekturou. Akreditovaná jazyková škola Globe Exeter se nachází pouhých 10 minut od centra města.

Výuka

Děti: výuka jazyka rozdělena do tří věkových kategorií 7–10, 11–14 a 15–17 let, 20 lekcí po 45 minutách
Dospělí: možnost výběru z několika programů a intenzit, malé skupiny max. 6 studentů, možnost zkouškového kurzu

Vybavení

Výuka probíhá v oddělených budovách ležících velmi blízko sebe. Wi-Fi je k dispozici v celém areálu školy. Obě centra mají k dispozici zahradu, počítačovou místnost a škola pro dospělé je vybavena také studentskou kuchyňkou s občerstvením zdarma.

Program pro volný čas

Program je pro rodiče a děti organizován odděleně. Pro děti je pořádáno mnoho aktivit a výletů a program se může lišit dle věku dětí. Dospělí si mohou připlatit různé aktivity a výlety na místě, dle zájmu.

Ubytování

Vybrat si můžete ze dvou variant, buď v hostitelské rodině (standardně jsou dospělý i dítě ubytováni v různých hostitelských rodinách, kdy dítě sdílí pokoj s dalším juniorským zahraničním studentem - na vyžádání může být dospělý i dítě ubytován v jedné rodině dle aktuálních možností školy) nebo v soukromém apartmánu (ubytování vždy společně, nutné zajistit vlastní stravování).

Cena

Děti: od 31 755 Kč/2 týdny
cena zahrnuje: 20 lekcí výuky týdně, ubytování v hostitelské rodině, 2-4 lůžkový pokoj, plnou penzi, studijní materiály, balíček aktivit

Dospělí: od 29 290 Kč/2 týdny 

cena zahrnuje: 20 lekcí výuky týdně, ubytování v hostitelské rodině, 1/1 pokoj, plnou penzi, studijní materiály

 

KYPR: ENGLISH IN CYPRUS

Věk dětí: 5–15 let
Dostupnost kurzů: celoročně

Na Kypru rodiče se svými dětmi sdílejí nejen bydlení, které je možno zajistit apartmánu Blue Crane, ale také budovu školy. Škola English in Cyprus nabízí moderní zázemí, kvalitní lektory jazyka a malý počet studentů ve skupině.

Výuka

Děti: 20 lekcí po 45 minutách
Dospělí: 20 lekcí po 45 minutách

Vybavení

Výuka dětí i dospělých probíhá ve stejné budově s moderními klimatizovanými učebnami a přístupem na wi-fi zdarma. K dispozici je kavárna a vybavená studovna.

Program pro volný čas

Možnost připlatit si aktivity a exkurze na místě.

Ubytování

Možnost společného ubytování v apartmánu Blue Crane nebo hotelu Navarria, bez stravy, se snídaní nebo s polopenzí.

Cena

Standardní kurz (1 dospělý + 1 dítě) od 34 590 Kč/2 týdny
cena zahrnuje: 20 lekcí výuky týdně, učební materiály, registrační poplatek, ubytování v apartmánu Blue Crane, 1/2 pokoj, bez stravy


 

USA: TLA Ft. Lauderdale, Florida

Věk dětí: 10–18 let
Dostupnost kurzů: pouze v období letních prázdnin

Studium na prestižní škole TLA ve Fort Lauderdale doporučujeme motivovaným klientům, kteří chtějí spojit příjemné s užitečným – dovolenou na Floridě se studiem angličtiny.

Výuka

Děti: 20 lekcí po 50 minutách
Dospělí: 20 lekcí po 50 minutách

Vybavení

Výuka dětí a dospělých probíhá v různých budovách vzdálených od sebe 5-7 minut chůze. Od ubytování jsou obě školy TLA vzdáleny cca 15-20 minut MHD nebo 10 minut autem.

Program pro volný čas

Program pro rodiče a děti probíhá odděleně. Dospělí i děti si mohou připlatit různé aktivity a exkurze na místě dle zájmu.

Ubytování

Možnost společného ubytování v  City hotelu**** se snídaní.

Cena

Děti: od 40 275 Kč
cena zahrnuje: 20 lekcí výuky týdně, ubytování v hotelu****1/2 pokoj se snídaní, registrační poplatek

Dospělí: od 40 275 Kč
cena zahrnuje: 20 lekcí výuky týdně, ubytování v hotelu**** 1/2 pokoj se snídaní, registrační poplatek

 

Malta: European School of English

Věk dětí: 8–17 let
Dostupnost kurzů: pouze v období letních prázdnin

Jedna z nejúspěšnějších a nejkvalitnějších škol na Maltě. Jejími přednostmi jsou ideální lokalita, skvělé vybavení, široká nabídka typů kurzů, kvalifikovaní učitelé a pestrý program pro volný čas. 

Výuka

Děti: od 20 lekcí po 45 minutách
Dospělí: na výběr z více intenzit či možnost volby speciálního kurzu

Vybavení

Výuka probíhá v několika různých budovách - dospělí a děti studují odděleně. Pro dospělé je k dispozici kavárna, společenská místnost, přístup na wi-fi zdarma a v ceně kurzu je zahnut vstup do plážového klubu.

Program pro volný čas

Děti: kompletní odpolední/dopolední a večerní program v mezinárodních skupinách včetně výletů po 6 dnů v týdnu, zahrnut v ceně pobytu. Škola nabízí i volnočasové aktivity za příplatek na místě.
Dospělí: možnost připlatit si na místě aktivity a exkurze (nabídka se liší od aktivit pro děti)

Ubytování

Možnost společného ubytování v hotelu Salini Resort****/The George****/Number Eleven***

Cena

Děti: od 30 350 Kč/2 týdny
cena zahrnuje: 20 lekcí výuky týdně, aktivity pro volný čas, ubytování v hotelu Salini Resort****, 1/2 pokoj, plnou penzi, studijní materiály, transfer z/na letiště

Dospělí: od 34 430 Kč/2týdny
cena zahrnuje: 20 lekcí výuky týdně včetně registračního poplatku, ubytování v hotelu Salini****, 1/2 pokoj, polopenzi, studijní materiály, transfer z/na letiště (cena je uvedena při účasti minimálně 3 osob)Irsko: Emerald Cultural Institut

Věk dětí: 11–18 let
Dostupnost kurzů: pouze v období letních prázdnin

Emerald Cultural Institut je velmi kvalitní škola s dlouholetou tradicí. V Dublinu má hned několik studijních center jak pro dospělé, tak pro děti. Naši juniorští studenti nejčastěji studují v St. Raphaela´s School (s ubytováním v hostitelské rodině) a Marino Institute (s ubytováním v rezidenci). Dospělí, doprovázející děti, pak nejčastěji studují v Palmerston Parku nebo v Marino Institute.

Výuka

Děti: 15/20/21 lekcí po 60 minutách
Dospělí: 20/26 lekcí po 60 minutách

Vybavení

Výuka probíhá převážně v dopoledních hodinách. Dospělí a děti se učí v oddělených budovách různě vzdálených od sebe. Všechna studijní centra jsou však lehce dosažitelná pěšky nebo pomocí místní MHD. Wifi je k dispozici ve většině školních budov. Vybavení jednotlivých center a nabídka kurzů se liší, pro bližší informace nás kontaktujte.

Program pro volný čas

Program pro rodiče a děti probíhá odděleně. Dospělí si mohou připlatit různé aktivity a exkurze na místě dle zájmu. U dětí jsou aktivity součástí objednaných služeb. Mladí studenti si mohou vybrat mezi programy: multiaktivity, jízda na koni, golf, rugby, STEM, intenzivní program čí program Young Adult určeným pro nejstarší mládež 16–18 let.

Ubytování

Možnost společného ubytování v rezidenci - vždy na vyžádání a je závislé na dostupnosti. Alternativou je ubytování v oddělených hostitelských rodinách.

Cena

Děti: od 41 055 Kč/2 týdny
cena zahrnuje: 20 lekcí výuky týdně, ubytování v hostitelské rodině, 1/2 pokoj, plnou penzi, studijní materiály

Dospělí: od 23 110 Kč/2týdny
cena zahrnuje: 20 lekcí výuky týdně, ubytování v hostit. rodině, 1/1 pokoj, polopenze (stud. materiály se platí na místě - cca 35 EUR)

 VELKÁ BRITÁNIE: THE DEVON SCHOOL OF ENGLISH - PAIGNTON

 
Věk dětí: 13–17 let
Dostupnost kurzů: pouze v období letních prázdnin
 
The Devon School of English je kvalitní rodinná škola výtečně snoubící osobní přístup ke klientům a dlouholeté profesionální zkušenosti s výukou angličtiny. Umístění školy v menším městě má nesporné výhody. Patří k nim především docházková vzdálenost z hostitelských rodin do školy, nižší náklady a přátelská atmosféra britského maloměsta.
Paignton je součástí Anglické riviéry. Vládne zde subtropické klima a díky tomu je jedním z mála míst v Anglii, kde se daří palmám a jiným exotickým rostlinám po celý rok. Město nemá pouze krásné pláže, jeho okolí nabízí poutavé přírodní i kulturní památky, které rozhodně stojí za návštěvu.

Výuka 

Děti: 15 lekcí po 60 minutách
Dospělí: 15 lekcí po 60 minutách

Vybavení

Program pro rodiče a děti je organizován odděleně.

Program pro volný čas

Program pro rodiče a děti probíhá odděleně. Pro děti je v ceně programu pestrý program sportovních i kulturních aktivit. Dospělí si mohou připlatit různé aktivity a exkurze na místě dle zájmu přímo na místě.

Ubytování

Ubytování škola poskytuje v hostitelských rodinách. Dospělí a děti bývají obvykle ubytováni každý v jiné hostitelské rodině: dospělí v jednolůžkovém pokoji s polopenzí, děti ve dvoulůžkovém pokoji s plnou penzí.
 

Cena 

Děti: od 34 750 Kč/2 týdny
cena zahrnuje: 15 lekcí výuky týdně, ubytování v hostitelské rodině, 1/2 pokoj, plnou penzi, studijní materiály, balíček aktivit
 
Dospělí: od 24 220 Kč/2týdny
cena zahrnuje: 15 lekcí výuky týdně, ubytování v hostit. rodině, 1/1 pokoj, polopenze, studijní materiály
 
 
 

 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!