Facebook 542 424 242

Edinburgh

Edinburgh přitahuje každý rok obrovské množství turistů. Kromě starobylého hradu nad městem je zde spousta dalších příležitostí, jak vychutnat romantickou a zasněnou atmosféru, ať už se procházíte křivolakými uličkami města příkře klesajícími k řece, navštívíte některou z úžasných skotských sbírek umění nebo vyrazíte na výlet do nedalekých kopců. Nedotčená příroda, množství vodopádů, skal a jezer nabízí úchvatné zážitky každému návštěvníkovi Skotska, který se cestou zpět do civilizace určitě
neopomene zastavit na skok v některé z tradičních palíren skotské whisky. V ulicích Edinburghu potom zcela jistě narazíte na pravé Skoty v tradičním kiltu. Důvodů pro zapsání Edinburghu na seznam světového dědictví UNESCO bylo určitě mnohem více.

Edinburgh je sám o sobě studentským městem a ti, kdo chtějí studovat v přátelské atmosféře a poznat hlavní město Skotska, neváhají a volí školu Kaplan IE. Ta je součástí řetězce jazykových škol působících po celém anglicky mluvícím světě. Struktura kurzů je víceméně stejná ve všech centrech této organizace a nabídka kurzů zahrnuje obecnou nebo obchodníangličtinu nebo přípravné kurzy k mezinárodně uznávaným zkouškám.

obecný kurzobchodní kurzzkouškový kurz
AKCE

Regent Language Training je profesionální škola s více než padesátiletou tradicí, která svým studentům nabízí vysoce kvalitní výuku a vynikající technické zázemí. Je určená klientům, kteří vyžadují vysoký standard výuky v atraktivní lokalitě. Výhodou je minimální procento česky a slovensky hovořících studentů.

obecný kurzzačátečník

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!