Facebook 542 424 242

Oxford

Univerzitní město Oxford, ležící asi 80 km severozápadně od Londýna již po staletí zaujímá svou krásnou architekturou, zahradami a nádvořími. Nachází se zde nejstaší univerzita ve Velké Británii. Přibližně 40 000 studentů a 37 jedinečných univerzitních budov dává Oxfordu nezapomenutelnou a ojedinělou atmosféru, která láká každoročně nespočet nových studentů a turistů. V průběhu teplých dnů jsou velice oblíbené vyjížďky na pramicích po řece Cherwell a Temži (tzv. punting), které protékají tímto kosmopoilitním městem. Mezi oblíbená místa patří i například Covered Market, který byl oficiálně otevřený v roce 1774 a funguje dodnes. Vzhledem k pestrému výběru různého zboží, si tam každý najde to své. Kromě muzeí a historických budov si lze zajít do místních galerií či typických anglických hospůdek.

Škola v Oxfordu je součástí menšího řetězce škol British Study Centres. Vysoká úroveň učitelů s individuálním přístupem a snaha o aktivní účast každého studenta v hodinách jsou přednostmi této moderní školy. Široká nabídka kurzů dává příležitost ke studiu téměř každému, i klientům se základní znalostí jazyka. Oblíbené jsou např. odpolední kurzy za zvýhodněné ceny nebo letní přípravné kurzy ke složení cambridgeských zkoušek.

obecný kurzobchodní kurzzkouškový kurzkurz pro učitele
AKCE

Regent Language Training je profesionální škola s více než padesátiletou tradicí, která svým studentům nabízí vysoce kvalitní výuku a vynikající technické zázemí. Je určená klientům, kteří vyžadují vysoký standard výuky v atraktivní lokalitě. Výhodou je minimální procento česky a slovensky hovořících studentů.

obecný kurzzačátečníkobchodní kurz

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!