Facebook 542 424 242

Ruština pro dospělé

Ruský jazyk je nejrozšířenějším slovanským jazykem na světě. Mluví jím okolo 270 miliónů lidí. Nejenže je ruština úředním jazykem Ruska, ale také dalších 8 zemí východní Evropy. Ruština vám tak otevře dveře do velké části světa. Jazykové kurzy ruštiny jsme pro Vás vybrali u prestižní ruské školy Liden&Denz v Moskvě a Petrohradu. Věříme, že splní všechna vaše očekávání.

Pro vyhledání konkrétního kurzu ruštiny můžete využít vyhledávače na pravé straně stránky. Pro zjištění více informací o možnostech studia ruštiny na jazykovém pobytu, použijte odkaz níže. Pokud si přejete nás kontaktovat online, je Vám k dispozici chat anebo rychlá nezávazná objednávka. Kromě kurzu ruštiny vám rádi zprostředkujeme i ubytování, cestovní pojištění a jiné doplňkové služby, které s pobytem bezprostředně souvisí.

Rusko je s rozlohou přes 17 milionů km² největší zemí světa. Rozkládá se na téměř celé severní Asii a taktéž zahrnuje značnou část východní Evropy. Zároveň je devátým nejlidnatějším státem na světě. Oficiálním jazykem Ruska, resp. Ruské federace, je ruština, nicméně některé autonomní celky používají i jiné jazyky jako je tatarština, čuvaština apod. V celé Ruské federaci tak najdete 31 samostatných jazyků...

Lotyšsko je díky bezvízovému styku a nově zavedenému euru jako oficiální lotyšské měně pro Čechy a Slováky ideálním místem ke studiu ruštiny. I když je oficiálním úředním jazykem země lotyština, nemusíte se obávat, že byste se zde nesetkali s ruštinou. Lotyšsko je mezi pobaltskými republikami tou, která dodnes udržuje nejčilejší obchodní styky s Ruskem resp. je na ziscích z ruského trhu defakto závislá. Znalost ruštiny je tedy pro zdejší obyvatele nezbytností.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!