Portsmouth

Portsmouth, známý pro svou 800letou námořní historii, je jedním z nejzajímavějších měst jihoanglického pobřeží. Hlavní atrakcí jsou jeho doky s mnoha historickými loděmi – první železná válečná loď nebo vlajková loď admirála Nelsona. Kromě toho nabízí Portsmouth nesčetné příležitosti k zábavě, kulturnímu a sportovnímu vyžití.

Podél moře se prostírá 10 km slunných pláží a ve městě je více muzeí, divadel, hudebních scén než v kterémkoli jiném anglickém městě s výjimkou Londýna, který je od Portsmouthu vzdálený 100 km. Jako rodiště Charlese Dickense a dějiště mnoha jeho románů, je Portsmouth také městem s bohatou literární tradicí. Opakovaným návštěvníkem byla také Jane Austenová a Arthur Conan Doyle, který zde napsal svoji první povídku s postavou Sherlocka Holmese.

Language Specialists International (LSI) si získala vynikající jméno především díky vysokému standardu výuky a individualizovanému přístupu ke klientům, a to nejen v hodinách. Škola je vhodná pro všechny věkové kategorie s různou motivací ke studiu. Mladší zájemci o studium obecné angličtiny si užijou jazykový pobyt v krásném a rušném přístavu na jihu Anglie. Kurzy pro profesionály vyučované v LSI patří ve Velké Británii k absolutní špičce.
 

obecný kurzzačátečníkobchodní kurzkurz pro učitele
AKCE

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200AUD/ týden
Malta pro děti SLEVA 1 000 Kč
New York pro děti SLEVA 1 500 Kč 
Zkouškové kurzy SE SLEVOU 

 

katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek