Španělština pro profesionály

Španělský jazyk, jeden z nejrozšířenějších románských jazyků na světě, je úředním jazykem nejen Španělska, ale i většiny zemí Jižní, Střední Ameriky a Rovníkové Guiney. Jeho znalost na dobré úrovni Vám tak otevře dveře do mnoha podnikatelsky zajímavých regionů. Kurzy španělštiny pro profesionály dokážeme zprostředkovat na míru a dle vašich specifických přání. Vybrat si můžete z kurzů obecné španělštiny, z kurzů odborné španělštiny anebo z kurzů, které vás připraví na mezinárodně uznávané zkoušky.

Za španělštinou se nejvíce cestuje do Španělska. Pro studium španělštiny doporučujeme školu Malaca Instituto na slunečném jihu Španělska. Kurzy ale také zajistíme v dalších městech (Barcelona, Salamanca, Madrid, Valencie, Alicante, Sevilla, Granada a Marbella) nebo ve vzdálených exotických zemích jako např. Mexiko, Kuba, Peru, Ekvádor, Bolívie, Argentina, Kostarika, Guatemala, Dominikánská Republika, Chile atd.

U nás si opravdu vybere každý. Pokud v této sekci nenaleznete preferovanou lokalitu nebo typ kurzu, spojte se s námi. Rádi s vámi probereme varianty a doporučíme kvalitní pobyt z naší standardní nabídky, které bude naplňovat vaše představy.

 

Díky přírodní a kulturní rozmanitosti je Španělsko nesmírně přitažlivou zemí jak pro cestovatele hledající historické památky a tradice, tak i pro všechny, kteří touží po slunci. Na severu země vás okouzlí hory a na jihu nekonečné pláže. Typická středomořská kuchyně, fotbalové zápasy slavných klubů, flamenco nebo byčí zápasy jsou neodmyslitelnými symboly této země...

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Florida SLEVA 34 %
Kypr SLEVA 20 %
Highschool  !! SOUTĚŽ !!
Malta pro děti SLEVA 1 000 Kč

 

katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek