Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Školní zájezdy / Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Školní poznávací zájezdy pro školní skupiny představují oblíbenou možnost, jak si procvičit cizí jazyk a zároveň poznat krásy a historii zemí, kde se daným jazykem hovoří. Tyto pobyty můžeme díky absenci výuky a kratšímu trvání přiřadit k finančně dostupnějším. Zajímavou alternativou jsou krátkodobé jedno nebo dvoudenní zájezdy, například do Vídně nebo Osvětimi.

Organizace poznávacího zájezdu

Školní poznávací zájezdy jsou organizovány v průběhu celého roku mimo letní sezonu (tj. červenec a srpen) na mnoha místech. V průběhu pobytu je možné kombinovat i více lokalit. Při ubytování v hostitelských rodinách či v kombinaci s mládežnickým hotelem je oblíbená možnost pobytu na dvou místech (např. Londýn + jiná část Velké Británie, Londýn + Paříž). Při ubytování pouze v mládežnických hotelech či v hotelech Formule 1 může být pobyt zajištěn i na více než dvou místech. Tento typ ubytování využíváme především při poznávání vzdálenějších míst Velké Británie, dále pak Irska, Francie a ostatních zemí Evropské unie.

Program poznávacího zájezdu

Ke každému místu je zpracován návrh programu s výlety do okolí či možnost kombinace s jinými místy.
Na dalších stránkách jsme pro vás připravili několik konkrétních nabídek školních poznávacích pobytů, které se v minulosti osvědčily. Rádi vám však připravíme a zorganizujeme školní zájezd s programem dle vašeho výběru.

zpět na výběr zájezdu

TIP - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!