Facebook Instagram 542 424 242

Brisbane

Brisbane je město moderní, ale přesto zde najdete celou řadu historických budov. Je to město, které se může zdát na první pohled obrovské, ale v porovnání se Sydney či Melbourne není vůbec tak velké. Brisbane je hlavním městem slunečného státu Queensland. Toto třetí největší město Austrálie leží na obou březích stejnojmenné řeky Brisbane. Je plné palem a bazénů a jistě si vás získá nejen svým pohodovým životním stylem a kosmopolitní společností, ale i příjemným podnebím. Ačkoliv nemá pravé pláže, na březích řeky je uměle vytvořená pláž a podél řeky je plno zeleně. Je to místo, kde se schází spousta místních a tráví volný čas. A pokud zatoužíte po relaxu na pláži, vyražte na víkend vyrazit do hodinu vzdáleného ráje surfařů na Gold Coast nebo severně na Sunshine Coast. Okolí města překvapuje svou různorodostí. Na východě láká mořským pobřežím, zatímco ze zbývajících světových stran je Brisbane obklopeno horami. Z města vyplouvají lodě na nedaleké ostrovy Moreton Island, North Stradbroke Island, kde můžete strávit krásné dny - kempovat, šnorchlovat, krmit delfíny nebo se procházet po pobřeží a potkat volně žijící klokany. V Queenslandu jsou stovky národních parků, z nichž nejznámější jsou Lamington National Park, Springbrook, Carnarvon National Park a deštné pralesy Eungella. Většina těchto míst nabízí prostor ke kempování a kvalitně vybudovanou síť stezek pro pěší turistiku.

Řetězec škol ILSC funguje již přes 30 let a s výukou angličtiny pro cizince mají tak dlouholeté zkušenosti. Neustále se snaží reagovat na potřeby studentů v podobě různých variant kurzů. Díky přijatelným cenám je tak skvělou volbou pro zájemce o dlouhodobý pobyt. Méně pokročilí volí obecné kurzy s propracovanou strukturou, studenti s komunikativní angličtinou pak dlouhodobé odborné kurzy zaměřené na konkrétní obor..

obecný kurzzkouškový kurz
AKCE

Kaplan International English v Brisbane vyhledávají zájemci o pobyt v lokalitě s celoročně příjemným subtropickým klimatem. Organizace klade důraz na kvalitu výuku za rozumnou cenu. V nabídce naleznete kurzy obecné angličtiny vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Pokud se chcete připravit na některou z mezinárodně uznávaných zkoušek, pak Kaplan International English je skvělou volbou.

obecný kurzzkouškový kurz
AKCE

Škola Imagine Education Australia vítá studenty všech věkových kategorií a z celého světa. Cílem Imagine Education je poskytovat kvalitní výuku prostřednictvím inovativních výukových metod. V nabídce naleznete jak kurzy obecné angličtiny, tak dlouhodobé odborné kurzy, které jsou vhodné pro studenty s angličtinou na komunikativní úrovni.

obecný kurzzkouškový kurzodborný kurz
AKCE

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!