Facebook Instagram 542 424 242

Perth

Perth je moderní, živé město ležící na řece Swan River. Obyvatelé Perthu rádi označují toto místo za „nejosamocenější hlavní město na světě“ – a mají vlastně pravdu. Nejbližší městská aglomerace, metropole Jižní Austrálie, Adelaide, je vzdálena 2 700 km. Do hlavního města Indonésie, Jakarty, je to z Perthu blíže, než do australského hlavního města Canberry vzdáleného 4 000 km.

Ne příliš příznivá poloha bránila po dlouhá léta Perthu v rozvoji. Současně také ovlivnila místní obyvatele a patrně zapříčinila některé místní specifické vlastnosti – ve zdejší mentalitě se smísily silné pocity nezávislosti, sebedůvěry a činorodosti. Přesto, že je Perth považován za město s nejlepším klimatem na celém kontinentu, nebudou úplně všechny dny, které zde prožijete, slunečné. Léto začíná v Perthu začátkem prosince. Teploty v té době neklesnou pod 35°C, v noci je příjemných 18 – 22°C. Výkyvy nastávají jedině směrem nahoru, a tak se některé dny vyhoupne teplota až k závratné čtyřicítce. V průběhu dubna, s nástupem australského podzimu, se podnebí začíná zvolna proměňovat, slunce už tolik nepálí a vzduch se k večeru ochlazuje. Přechod do zimy pak znamená ještě větší ochlazení. Teploty se pohybují v průměru kolem 18°C přes den a 8°C v noci.

Kaplan International English v Perthu je součástí řetězce jazykových škol, který působení po celém světě v oblasti jazykových kurzů více než 30 let. Kaplan IE nabízí svým studentům v Perthu kurzy angličtiny zaměřené jak na obecnou angličtinu, obchodní angličtinu, tak i na různé typy zkoušek. Při dlouhodobém studiu škola doporučuje program Akademický rok či semestr. Škola Kaplan leží přímo v srdci městské obchodní zóny - ve West Perthu...

obecný kurzobchodní kurzzkouškový kurz
AKCE

Navitas English je velice kvalitní škola s dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem. Ve škole vychází vstříc dlouhodobým studentům, kteří v rámci svého víza chtějí pracovat. Ať už se jedná o cenově přijatelné varianty kurzů nebo možnost zvolit večerní studium. Škola je moderně vybavená s dostatečným zázemím, což dělá výuku ještě efektivnější a kvalitnější.

obecný kurzzkouškový kurz

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!