Facebook Instagram 542 424 242

Gozo

Gozo, je druhý největší ostrov souostroví Malta ve Středozemním moři a zároveň i součástí republiky Malta. S hlavním ostrovem Maltou je Gozo spojeno lodními trajekty do přístavu Mġarr. Hlavní město je Victoria, ležící na úpatí starobylé pevnosti (Cittadella). Za vidění stojí například megalitický chrám Ġgantija. 

Škola BELS na ostrově Gozo spadá do sítě soukromých jazykových škol a byla založena před 23 lety. Budova školy se nachází na jihozápadě ostrova Gozo ve vesničce Kerċem, přibližně tři kilometry od hlavního města Victoria. Od přístavu Mgarr, který spojuje Gozo a hlavní ostrov Maltu je škola vzdálená dvacet pět minut jízdy autem.

obecný kurzzačátečníkobchodní kurzprivátní výuka

Škola IELS se nachází v městečku Ghajnsielem, nedaleko přístavu Mgarr. Tento přístav je jediným větším přístavem na Gozu zprostředková­vajícím dopravu na hlavní ostrov (trajekty zde plují přibližně každých 20–30 minut). Ghajnsielem je malé městečko vyznačující se typickou maltskou kulturou. Škola se nachází na hlavní ulici, v moderně zařízené dvoupatrové budově. 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!