Facebook Instagram 542 424 242

Fort Lauderdale

Fort Lauderdale, turisticky oblíbené město, leží na tzv. Zlatém pobřeží jižní Floridy. Po celý rok zde panuje nádherné slunečné počasí, a to i v zimním období. V blízkosti se nachází známé Miami či Orlando. Město je také oblíbenou destinací jachtařů a fanoušků plachetnic – spousta okružních vyhlídkových plaveb začíná právě zde. Jedná se o typické americké město vybudované na vodních kanálech. Toto město plné zeleně je také skvělým výchozím bodem pro výlety do okolí včetně do nedalekého národního parku Everglades. Ačkoliv je to na americké poměry spíše menší, klidnější město, všechny významné kulturní a společenské akce se konají právě zde. Hlavní třída Las Olas Boulevard se pyšní elegantní architekturou, luxusními obchůdky a galeriemi. Sídlí v něm několik univerzit, a navíc patří mezi oblíbené prázdninové destinace amerických studentů.

Jazykovou školu LAL ve Fort Lauderdale doporučujeme těm, kdo chtějí zapracovat na své angličtině, osvojit si komunikační dovednosti a zároveň strávit příjemný čas poznáváním americké Floridy. Díky kvalitně a zábavně vedené výuce se studenti dozví celou řadu zajímavostí o Američanech, jejich kultuře, zvycích a mentalitě. Škola LAL sídlí v areálu La Quinta Inn rezidence, ve které zároveň poskytuje ubytování svým studentům.

obecný kurzobchodní kurzindividuální pobyt

Škola TLA se nachází v samotném centru Fort Lauderdale v blízkosti módní Las Olas Boulevard. Moderní skleněná budova obklopená palmami  nabízí svým studentům 16 tříd, knihovnu, počítačovou učebnu, wifi připojení a mnoho dalšího. Hlavním cílem školy je co nejvýraznější pokrok v co nejkratším čase. Zaměřuje se na klasickou obecnou angličtinu, zkouškové kurzy i obchodní kurzy pro profesionály.

obecný kurzobchodní kurzzkouškový kurz

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!