Facebook Instagram 542 424 242

Londýn

Londýn, největší město Velké Británie a nejnavštěvovanější město Evropy, přitahuje ročně tisíce zahraničních studentů. Londýn můžete navštívit stokrát a pokaždé budete překvapeni, vždy objevíte něco nového. Svůj volný čas můžete strávit prohlídkou historických skvostů, muzeí a galerií, navštěvou kulturních představení, bloumaním po nesčetných obchůdcích nebo nákupy ve značkových obchodních domech na Oxford Street a Bond Street, procházkami v rozlehlých parcích a typických anglických zahradách. Nejlépe se s Londýnem seznamíte pěšky, jiný pohled je zase z horního patra double decker autobusu. Hlavní atrakce rušné metropole najdete v centru, na mnohá kouzelná místa ale narazíte i mimo něj. Patří mezi ně např. Greenwich s královskou observatoří a nulným poledníkem, Hampstead Heath - jeden z největších přírodních parků v Londýně nebo Camden Town - čtvrť proslavená svými trhy, množství různých hudebních klubů, tattoo studií společně s kavárnami a uměleckými galeriemi.

Škola Bayswater College již přes 45 let umožňuje studentům z celého světa vzdělávat sena cestách. Nicméně díky pečlivému výběru hostitelských rodin se budete cítit jako doma.

obecný kurzzačátečníkzkouškový kurz
AKCE

CES je jednou z nejuznávanějších anglických jazykových škol s dlouholetou tradicí. Pyšní se svými zkušenými lektory, ochotným personálem, vybavením a venkovní terasou, kterou využívají studenti k setkávání. Ve Wimbledonu, londýnské čtvrti proslulé tenisem, se nachází i tato škola.

obecný kurzobchodní kurzzkouškový kurz
SLEVA 20 %

Škola EC v Eustonu nabízí kurzy pro studenty od 30 let, a proto lze garantovat vyšší věkový průměr. Nachází se v centru města, nedaleko metra. I přes to, že se škola nachází v centru Londýna, nabízí rezidenční ubytování v pěší vzdálenosti. EC Londýn je součástí řetězce škol působících v mnoha anglicky mluvících zemích. EC má skvělou mezinárodní pověst pro kvalitní výuku, kvalifikované učitele, přátelskou a profesionální atmosféru. 

obecný kurzobchodní kurz
AKCE

Jazyková škola The London School of English (LSE) patří k absolutní špičce ve svém oboru. Všechny kurzy jsou intenzivní a prakticky zaměřené. Klienti LSE jsou velmi motivovaní, většinou jde o profesionály s praxí (průměrný věk studentů je 38 let). Výsledkem je studijní prostředí, které ve všech ohledech respektuje čas a motivaci věnovanou jazykovému kurzu.

Regent Language Training je profesionální škola s více než padesátiletou tradicí, která svým studentům nabízí vysoce kvalitní výuku a vynikající technické zázemí. Je určená klientům, kteří vyžadují vysoký standard výuky v centru Londýna. Výhodou je minimální procento česky a slovensky hovořících studentů.

Wimbledon School of English se může pochlubit již 50letou tradicí, a tudíž je jednou z nejstarších privátních jazykových škol ve Velké Británii. Předností WSE je dobré jméno školy, atraktivní lokalita, široká nabídka kurzů a možnost nezávislého ubytování v rezidenci či studentském domě. Ačkoliv se nachází v Londýně, nabízí některé typy ubytování v pěší vzdálenosti od školy.

obecný kurzzačátečníkobchodní kurzzkouškový kurzkurz 40+,50+
AKCE

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Valentýnská sleva 350 EUR 299 EUR
Liverpool sleva 10 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!