Facebook Instagram 542 424 242

Portsmouth

Portsmouth, známý pro svou 800letou námořní historii, je jedním z nejzajímavějších měst jihoanglického pobřeží. Hlavní atrakcí jsou jeho doky s mnoha historickými loděmi – první železná válečná loď nebo vlajková loď admirála Nelsona. Kromě toho nabízí Portsmouth nesčetné příležitosti k zábavě, kulturnímu a sportovnímu vyžití.

Podél moře se prostírá 10 km slunných pláží a ve městě je více muzeí, divadel, hudebních scén než v kterémkoli jiném anglickém městě s výjimkou Londýna, který je od Portsmouthu vzdálený 100 km. Jako rodiště Charlese Dickense a dějiště mnoha jeho románů, je Portsmouth také městem s bohatou literární tradicí. Opakovaným návštěvníkem byla také Jane Austenová a Arthur Conan Doyle, který zde napsal svoji první povídku s postavou Sherlocka Holmese.

Language Specialists International (LSI) si získala vynikající jméno především díky vysokému standardu výuky a individualizovanému přístupu ke klientům, a to nejen v hodinách. Škola je vhodná pro všechny věkové kategorie s různou motivací ke studiu. Mladší zájemci o studium obecné angličtiny si užijou jazykový pobyt v krásném a rušném přístavu na jihu Anglie. Kurzy pro profesionály vyučované v LSI patří ve Velké Británii k absolutní špičce.

obecný kurzzačátečníkobchodní kurz

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

ESE Malta SLEVA 2 000 KČ
Liverpool 3+1 týden zdarma

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!