Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Jazykové pobyty pro dospělé / Angličtina / Velká Británie / Portsmouth / Language Specialists International, Portsmouth
Language Specialist International, Portsmouth
Velká Británie Portsmouth
angličtina pro dospělé
věk: 18+ záčátečník - velmi pokročilý
obecný kurzzačátečníkobchodní kurz
 • výborné reference od našich klientů na úroveň výuky i na ubytování v hostitelských rodinách
 • studium v historickém univerzitním městě na jižním pobřeží Anglie
 • ŠKOLA VHODNÁ PRO PROFESIONÁLY A MANAŽERY
 • kurzy zaměřené na obchod a další obory
 • exekutivní klienti mají přístup do oddělených prostor
 • kurz pro klienty od 30 let - vyšší věkový průměr studentů, menší skupina a motivované prostředí


 

Language Specialists International, Portsmouth

Language Specialists International (LSI) si získala vynikající jméno především díky vysokému standardu výuky a individualizovanému přístupu ke klientům, a to nejen v hodinách. Škola je vhodná pro všechny věkové kategorie s různou motivací ke studiu. Mladší zájemci si užijí jazykový pobyt v krásném a rušném přístavu na jihu Anglie. Studentské město je skvělou příležitostí jak potkat mnoho mladých lidí. Usnadní vám to také LSI díky možnosti stát se členem v univerzitním sportovním klubu, se kterým škola spolupracuje. Pro studium obecné angličtiny můžete volit mezi standardním kurzem pro studenty od 18 let a kurzem v menší skupině pro studenty od 30 let. V nabídce nechybí přípravné kurzy na zkoušky FCE, CAE, IELTS nebo kurzy pro učitele.

Motivovaní a starší klienti jistě navíc ocení velmi profesionální a přátelský přístup zaměstnanců školy. Angličtinu pro specifické obory jako inženýrství, lidské zdroje, právo, finance, bankovnictví, hotelový management, logistika, pojišťovnictví a jiné škola zajistí v rámci privátních lekcí nebo na vyžádání pro menší uzavřené skupiny. Kurzy pro profesionály vyučované v LSI patří ve Velké Británii k absolutní špičce. Při velikosti skupiny 2-4 studenti jsou vždy zohledněny vaše konkrétní potřeby a výuka je tak velmi adresná. Hlavní předností školy jsou vynikající lektoři, včetně dvou autorů učebnic obchodní angličtiny. Ke kurzům v miniskupině je možné si připlatit oběd s ostatními studenty v doprovodu lektora, při kterém si procvičíte společenskou angličtinu.

Škola sídlí v nepřehlédnutelné šestipatrové budově v centru města. LSI má skvělé vybavení - 55 učeben, některé s interaktivními tabulemi. Dále disponuje centrem pro samostudium se studentskými počítači, bezplatným připojením k internetu po celé budově. Velká společenská místnost ve druhém patře je vybavena pohovkami, stolním tenisem, klavírem, kulečníkem. V přízemí je pak kavárna, kde se denně servíruje teplé a studené jídlo. Výuka kurzů pro studenty nad 30 let probíhá v oddělených prostorách byznys centra školy, které je umístěno v horním patře budovy školy. Klienti se tak mohou soustředit nerušeně na studium. Z byznys centra si pak užívají výhled na město a moře. Je zde k dispozici káva, TV a denní tisk.

Navštivte domovskou stránku školy ZDE.

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
55

Kurzy

Přehled kurzů
(včetně lekcí / týden)
Pokročilost Věk Počet týdnů Délka lekce
(minut)
Velikost třídy
(max. osob)
Intenzivní kurz 25 2-6 30+ 1+ 60 8
Kombinovaný kurz pro profesionály v miniskupině 25 3-6 25+ 1+ 60 4 + 1
Standardní kurz 15 2-6 30+ 1+ 60 8
Standardní kurz 22,5 1-6 18+ 1+ 60 12
Standardní kurz angličtiny 12,5 lekcí + 12,5 obchodních lekcí týdně 3-6 25+ 1+ 60 12/4
Standardní kurz angličtiny 15 lekcí + 5 privátních lekcí týdně 2-6 30+ 1+ 60 8/1
Zkouškový kurz FCE/CAE 22,5 4-6 18+ 2+ 60 12
Zkouškový kurz IELTS 4-6 18+ 4+ 60 12

Nástupní termíny 2022:

 • zkouškový kurz FCE: 10 týdnů: 4.1., 4.5., 20.6.  11 týdnů: 19.9. (nástup možný také do již probíhajícího kurzu)
 • zkouškový kurz CAE: 10 týdnů: 4.1., 4.5., 20.6.  11 týdnů: 19.9. (nástup možný také do již probíhajícího kurzu)
 • zkouškový kurz IELTS: nástup každé pondělí, minimální délka 4 týdny

Škola dále nabízí tyto kurzy:

 • privátní výuka
 • angličtina a golf

Ubytování

Ubytování Turnusy Věk Internet Pokoj Strava Vlastní koupelna
Hostitelská rodina ne-so 18+ 1/1 P
Nadstandardní hostitelská rodina ne-so 18+ 1/1 P

Program pro volný čas

Škola nabízí svým studentům aktivity na vlastní půdě i mimo ni. Čas strávený s ostatními studenty mimo výuku je skvělou příležitostí k seznámení a k procvičování angličtiny. Program pro volný čas je připravován zvlášť pro studenty kurzů v miniskupině a zvlášť pro studenty standardních kurzů, je přizpůsoben zájmům různých věkových skupin. Obvyklá je seznamovací sklenička na uvítanou a prohlídka staré části Portsmouth, dále pak kulturní akce, večery v typických anglických pubech a odpolední i celodenní výlety. Nechybí ani sportovní aktivity, zejména oblíbené fotbalové zápasy studentů proti lektorům. Aktuální týdenní program je k dispozici ve škole, popř. na webových stránkách školy. V případě, že jste aktivní a budete se chtít výletů a dalších akcí účastnit, je potřeba počítat s 20-90 GBP/týden za placené mimoškolní aktivity.

Cesta do Portsmouth

Doporučujeme cestovat letecky do Londýna. Nejvíce letů je na letiště Heathrow, případně lze využít letiště Gatwick, které je k Portsmouth blíže. Ceny letenek jsou velmi variabilní, konkrétní cenu vám rádi zjistíme na vyžádání. Z letiště do Portsmouth vám zajistíme dopravu linkovým autobusem National Express nebo taxi transfer, kdy vás řidič vyzvedne v příletové hale a odveze rovnou do místa ubytování.

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Valentýnská sleva 350 EUR 299 EUR
Liverpool sleva 10 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!