Facebook Instagram 542 424 242

Nice

Nice je považováno za hlavní město francouzské Riviéry. Moderní a životem pulzující velkoměsto přitahuje díky příjemnému podnebí po celý rok tisíce turistů. V létě zde najdete ideální možnosti ke koupání a aktivnímu odpočinku na plážích. Město je vzdáleno pouhých třicet minut jízdy vlakem od neméně populárních míst – Cannes, proslaveného pořádáním slavného filmového festivalu, a Monte Carla, které je známé díky každoročním závodům Formule 1 a velkým kasinům. 

Škola Azurlingua je členem asociace FIYTO, ALTO a GWEA. V Nice pořádá kurzy nejen pro dospělé ale i pro děti a mládež. Sídlí ve dvou nově zrekonstuovaných budovách ve středu Nice. Vlakové nádraží a třída Jean Medecin jsou vzdáleny dvacet minut autobusem od školy. Ve třech patrech budovy školy je možné ubytování v jedno nebo dvoulůžkových pokojích. Volné chvíle můžete trávit v krásné zahradě v areálu školy. 

obecný kurzzačátečníkobchodní kurzzkouškový kurz

Jazyková škola France Langue nabzí kvalitní jazykové vzdělávání již více než 40 let v několika center po celé Francii. Vyniká ve vzdělávání náročných klientů. Kromě kurzů obecné francouzštiny nabízí také metodologické kurzy pro učitele, kurzy zkouškové i online lekce. Budova školy se nachází v klidnější čtvrti a studentům poskytuje vše potřebné k moderní výuce francouzštiny.

obecný kurzzkouškový kurz

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

ESE Malta SLEVA 2 000 KČ
Liverpool 3+1 týden zdarma

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!