Facebook Instagram 542 424 242

Austrálie

Austrálie je nepochybně nádherná a exotická země, která se může chlubit několika prvenstvími. Jde o nejmenší a nejřidčeji obydlený světadíl – na 1 km2 žijí pouze dva obyvatelé a více než 70 % populace přebývá v osmi největších městech při pobřeží. Ostatně kouzlo australského pobřeží s krásnými písečnými plážemi a největším komplexem korálových útesů na světě si vás jistě podmaní. Bez povšimnutí byste neměli nechat ani jedinečný svět zvířat, včetně ptakopyska, ježury či typických australských vačnatců – klokanů, wombatů a koal. Austrálie může opravdu nabídnout vše, na co si jen vzpomenete – vyprahlé pouště i deštné pralesy, klidné horské oblasti i ruch velkoměsta. Pokud si tuto zemi vyberete pro zdokonalení svých jazykových znalostí, věřte, že prožijete nezapomenutelné chvíle.

Vybírat můžete z jazykových škol v Sydney, Melbourne, Brisbane, Perthu, Cairns nebo  Gold Coast. Jazykové školy v Austrálii nabízí studentům kurzy jak obecného jazyka, přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky, tak kurzy s odborným zaměřením (jako např. obchod, marketing, výpočetní technika, management, cestovní ruch, pohostinství, kadeřnictví, kurzy pro automechaniky a kurzy pro sportovní instruktory atd.). Austrálie patří mezi hrstku zemí, kde mohou klienti z České a Slovenské republiky v průběhu jazykového nebo odborného kurzu legálně pracovat. Jedinou podmínkou je získání australského studijního víza. Na jeho základě si můžete u protinožců požádat o pracovní povolení, najít si práci na poloviční úvazek a přivydělat si tak na několikaměsíční pobyt v této nádherné a exotické zemi.

 

Cairns je nejsevernější město Queenslandu, nejrychleji rozrůstající se město severní Austrálie,hlavní turistické středisko a tropické podnebí po celý rok. Cairns je nazýván „tropickým rájem“. Většinu lidí, které v Austrálii potkáte, v Cairns byl nebo v nejbližší době pojede...

Perth je moderní, živé město ležící na řece Swan River. Obyvatelé Perthu rádi označují toto místo za „nejosamocenější hlavní město na světě“ – a mají vlastně pravdu. Nejbližší městská aglomerace, metropole Jižní Austrálie, Adelaide, je vzdálena 2 700 km. Do hlavního města Indonésie, Jakarty, je to z Perthu blíže, než do australského hlavního města Canberry vzdáleného 4 000 km...

Sydney je město, které má co nabídnout člověku jakéhokoliv věku. Je to město, které Vás bude bavit a které Vás rozhodně nezklame. Na své si zde přijdou jak milovníci vodních sportů, tak všichni, kteří chtějí vidět světoznámou Operu či Harbour Bridge, nebo se touží projít a nakupovat v rušném a dynamickém centru města nebo naopak relaxovat nakrásných plážích jako je Manly Beach či Bondi Beach. Sydney Vám však nabídne ještě mnohem víc.

Výuka v rodině lektora patří ke stále populárnějším formám studia. Tento program organizuje naše partnerská škola International Language Homestay (ILH), která sídlí v anglickém Margate. Student nedochází na individuální lekce cizího jazyka do školy, ale učí se přímo v domě lektora. Díky nepřetržitému kontaktu s rodilým mluvčím tak dosáhnete maximálního pokroku v jazyce. 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

ESE Malta SLEVA 2 000 KČ
Liverpool 3+1 týden zdarma

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!