Facebook Instagram 542 424 242

Německo

Vzhledem k blízkosti této země jsou některé zájezdy výhodné a zajímavé i jako jednodenní zájezdy. Oblíbené jsou zejména návštěvy Norimberka, Legolandu či Drážďan. Tyto nabídky si také můžete prohlédnout na následujících stránkách.

Drážďany - nazývané "Florencie na Labi" - jedno z nejpůvabnějších německých měst. Historické centrum města nabízí mnoho zajímavého - jen namátkou Frauenkirche, Semperova Opera, Radnice, Hofkirche, palác Zwinger. Město také můžete zhlédnout z ptačí perspektivy z některé vyhlídkové věže, kterých je ve městě několik.

Zábavní park LEGOLAND Deutschland plný nejrůznějších atrakcí nabízí svým návštěvníkům skvěle strávený den volna. Studenti si prohlédnou zmenšeninu celého světa v MINILAND, projedou se safari parkem v jeepu, získají svůj první řidičský průkaz a navštíví továrnu na LEGO stavebice, odkud si  můžou odnést jeden nový dílek jako suvenýr. Celý park je vytvořen z 55 miliónu kostek a kromě aktrakcí organizuje i spoustu workshopů nebo 4D promítání. LEGOLAND Deutschland stojí rozhodně za návštěvu!

Norimberk, ležící na řece Pegnitz, je druhým největším městem Bavorska a symbolem německých dějin. Historické centrum má širokou škálu zajímavých míst - gotický kostel sv. Vavřince, Albrecht-Dürer-Haus, městské hradby, muzeum hraček, a mnoho dalšího. Možné zorganizovat také jako předvánoční zájezd s návštěvou vánočních trhů!

TIP - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!