Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Speciální akce

SLEVA 25% z kurzovného

25.10.2018
Využijte slevu z kurzovného ve vybraných školách v USA

New York

  • Přezdívku "Velké jablko" pro New Yorku slyšeli už téměř všichni, ale věděli jste, že také obdržel přezdívku "Gotham"? Tuto přezdívku si vysloužil od spisovatele Washingtona Irvinga.
  • New York nabízí mnohé, pro ty, kteří se nemohou rozhodnout co vidět máme tip do každé městské části.
  • State Island nabízí skvělý výhled na Sochu svobody, Ellis Island a dolní Manhattan, velmi populární je Staten Island Ferry, kterým se dostanete na Manhattan. V Manhattanu najdete většinu mrakodrapů a také Central Park, Madison Square či Broadway a další. Brooklyn je nejlidnatější části New Yorku a s Manhattanem je spojen Brooklynským mostem. V této městské části můžete navštívit Coney Island a jeho dlouhé pláže. Pro milovníky baseballu doporučujeme návštěvu Yankee Stadionu, který se nachází v Bronxu. V případě, že raději fandíte Mets, zajeďte si do Queens, kde se nachází Shea Stadium. Queens je nejlidnatější částí New Yorku.
  • Škola Kaplan disponuje 2 výukovými centry, která se nachází na dolním Manhattanu poblíž Greenwich Village (SoHo) a East Village (Empire State Building). Obě centra jsou kvalitně a moderně vybavena. Nabídka standardních i obchodních kurzů je stejná jako ve Velké Británii. Zkouškové kurzy jsou zde od 4 týdnů pro zkoušky TOEFL.

 

 Miami

  • Miami je proslulé svými plážemi na Miami Beacha jako jediné, z významných amerických měst, leží mezi dvěma národními parky Everglades a Biscayne
  • Za návštěvu určitě stojí krokodýlí farmy, městská část přezdívaná Little Havana, kde si přijdou na své milovníci kubánských doutníků a silné kávy; čtvrť Coral Gables, která je velmi luxusní s rozlehlými trávníky a velkolepými budovami mezi které patří i Biltmore Hotel, v němž měl své ilegílní doupě Al Capone v době prohibice.
  • Škola Kaplan IE v Miami je umístěna v bezpečné čtvrti Coral Gables, přímo naproti budovy University of Miami. Pěšky se dá pohodlně dojít na stanici metra, kterým je protkáno podzemí nejdůležitějších částí města. Po desetiminutové jízdě metrem dorazíte do samotného srdce Miami.

 

 Chicago - City in Garden

  • "Město v zahradě" nebo "Větrné město" či snad bychom mohli říct rodné město Kevina McCallistera? To vše je Chicago. Krom rozlehlých parků, vysokých mrakodrapů v městké čtvrti The Loop, se můžete zhruba za hodinu dostat do měst Winnetka a Wilmette, kde se nachází dům rodiny McCallisterových a kostel jehož exteriéry filmu posloužily. O kousek dál v Hubbard Woods na 940 Green Bay Road můžete nakoupit stejně jako Kevin.
  • Chicago je také specifické svou atmosférou studentského města se spoustou jazzových a bluesových klubů. Oproti New Yorku je mnohem zelenější.
  • Škola Kaplan IE v Chicagu se nachází v samém centru města na nákupní ulici Magnificent Mile. Přesto je blízko řeky a parků, které lemují břehy jezera.

 *akce platí pro pobyty objednané s uhrazenou zálohy od 28.12.2018

 

 

 

 Zajímají vás ohlasy bývalých účastníků? Sledujte náš Facebook a dozvíte se víc.

Pro více informací a cenové nabídky volejte bezplatnou infolinku 542 42 42 42 nebo nám napište na studium@studentagency.cz

Více akčních nabídek ZDE

Kompletní nabídka jazykových pobytů pro dospěl ZDE

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!