Domů / Speciální akce

Studujte v Irsku, zemi kterou si zamilujete

01.01.2018
Platnost: do 31. 1. 2018

Vycestujte na jazykový pobyt do IRSKA!

Při objednání pobytu do 31. ledna máte možnost získat výlet či exkurzi zdarma.

Irsko je zemí duhy, krásné přírody, historie a milých lidí.

Objednejte si jazykový pobyt v Irsku ještě dnes a získejte výlet, exkurzi či odpolední aktivitu ZDARMA! Učte se a poznávejte krásy Irska.

GALWAY CULTURAL INSTUTE - GALWAY

Máte rádi kulturní vyžití, ale rádi objevujete velkoleposti přírody? Pak se vydejte na pobyt do jazykové školy v Galway, která svým studentům nabízí výlet na nejznámější útesy v Evropě, Moherské útesy či do národního parku Connemmara.

  • Moherské útesy - zaujaly mnoho filmařů, takže je můžete videtě například ve filmu Harry Potter a Princ dvojí krve nebo ve videoklipu kapely Maroon5 a jejich písni Runaway.
  • Connemara - poznejte irský region Geltachtu a vydejte se na výlet nedotčenou irskou přírodou do národního parku Connemara, který se objevil ve filmech Pastvina nebo Marley a já.

Akce platí pro pobyty objednané v lednu, s termínem konání od 1. 1. 2018 do 21. 5. 2018. Minimální délka pobytu pro získání výletu ZDARMA jsou 2 týdny.

Vybraný výlet je potřeba nahlásit již při objednání jazykového pobytu.

 

EMERALD CULTURAL INSTITUTE - DUBLIN

Preferujete místa s vyvážením kulturního i historického vyžítí a výlety do přírody?

Jazyková škola Emerald v Dublinu vám nabízí možnost účastnit se jedné z placených odpoledních aktivity ZDARMA, které pobíhají od pondělí do pátku. Danou aktivitu si můžete zvolit na místě po příjezdu do školy.

Aktivitami může být: Crazy Golf a pizza, návštěva Národní irské galerie, Guinness Storehouese, lekce irského tance, výstava James Joyce, Trinity College a kniha z Kelsu, ZOO v Dublinu, apod.

Škola nabízí i možnost víkendových aktivit v podobě celodenních výletů například: Moherské útesy a krasové oblasti Burren, Hrabství Wickow, Glendalough a Kilkenny, Belfast a Giant's Causeway nebo Keltský hrad a Boyne Valley.

Při delším pobytu je možné absolvovat jeden z těchto výletů zdarma.

 

Pobyt s odpoledními aktivitami ZDARMA, platí pro kurzy objednané v lednu, s termínem konání od 1. 1. 2018 do 28. 5. 2018 při délce 2 a 3 týdnů.

Pobyt s výletem o víkendu ZDARMA, platí pro kurzy objednané v lednu, s termínem konání od 1. 1. 2018 do 28. 5. 2018 při délce 4 týdnů

  

ATC LANGUAGE & TRAVEL, DUBLIN - CENTRUM a BRAY

I s jazykovou školou ATC můžete vyrazit poznávat krásy Irska a využít tak celodenního výletu ZDARMA.

Vyberte si z výletů například do Wicklow, Galway a Moherské útesy, Severní Irsko, město Donegal nebo po stopách natáčení seriálu Hra o trůny.

  • Wicklow - hrabství Wicklow je jedno z posledních založených hrabství v Irsku, díky krásným scenériím se mu také přezdívá "Zahrada Irska"
  • Severní Irsko - navštivte hlavní město Severního Irska, Belfast, a Obrův chodník (Giant's Causeway).
  • Game Of Thrones - jste-li fanoušky seriálu Hra o trůny, nenechte si ujít výlet po místech, která se v seriálu objevují. (Např.: Robb Stark's Camp, The King's Road, Winterfell, Castle Ward a další)
  • Donegal a Slieve League - Donegal je krásným historickým městečkem na severozápadním pobřeží Irska. Nedaleko od města se nachází útesy Slieve League, které patří mezi jedny z nejvyšších útesů Evropy
     

Akce platí pro pobyty objednané v lednu, s nástupním termínem od 1. 1. 2018 do 30. 4. 2018 při délce 2 a více týdnů

 

Zavolejte nám na bezplatnou linku 800 100 300, navštivte kteroukoliv pobočku STUDENT AGENCY nebo pište na studium@studentagency.cz.

Sledujte nás také na facebooku a mějte přehled o všech našich nabídkách!

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Florida SLEVA 34%
Liverpool SLEVA 15%
Frankfurt SLEVA 50 €
Strathfiled college, Sydney NOVINKA   
katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Rakousko

Dobrý den paní Tichá,

chtěla bych Vám moc a moc poděkovat za zprostředkování našeho školního výletu.

více