Facebook Instagram 542 424 242

Brighton

Brightonu se pro jeho kosmopolitní ráz a širokou škálu společenského a sportovního vyžití často přezdívá „Londýn u moře“. Najdete jej na jižním pobřeží Velké Británie a s hlavním městem má výborné a rychlé spojení. Z původně malé rybářské vesničky se během 19. století stalo módní přímořský letovisko lákající nejen Brity, ale i rekreanty z celého světa. Ve starém centru města najdete spoustu malých obchůdků se suvenýry a dalším oblíbeným zbožím. Mezi turisty patří k nejvyhledávanějším atrakcím města letní sídlo královské rodiny zvané Royal Pavilion, centrum podmořského světa nebo zábavní molo Brighton Pier, které je typické pro všechna anglická přímořská města a vybíhá daleko do moře.

Studium na jazykové škole British Study Centres School od English v Brightonu doporučujeme všem, kdo chtějí spojit studium angličtiny s pobytem u moře. V nabídce převládají kurzy angličtiny několika intenzit, nechybí ani cenově zvýhodněné odpolední kurzy. Nejen díky tomu je o školu v letních měsících velký zájem. Obecné kurzy lze doplnit o obchodní lekce. Také letní krátkodobé kurzy s přípravou na FCE nebo CAE se těší velké oblibě.

obecný kurzobchodní kurzzkouškový kurz
AKCE

Chcete se zdokonalit v angličtině a zároveň si naplno užívat volný čas mimo školu? Pak je škola EC v Brightonu tou nejlepší volbou. Prostory nedávno rekonstruované budovy jsou moderní, učebny jsou vybavené nejnovější technikou a také zázemí školy je perfektní. Vším uvedeným jsou maximálně splněny požadavky na kvalitní výuku.

obecný kurzobchodní kurzzkouškový kurz

Brighton je skvělé místo, kde můžete strávit prázdniny nebo dovolenou u moře a naučit se anglicky. Díky dvěma univerzitám je zde velká studentská komunita a bohatý studentský život. Škola samotná je vhodná téměř pro kohokoliv s jakoukoliv motivací ke studiu. Konkrétní kurzy jsou zaměřeny na potřeby dané skupiny studentů.

obecný kurzzačátečníkzkouškový kurz

Regent Language Training je profesionální škola s více než padesátiletou tradicí, která svým studentům nabízí vysoce kvalitní výuku v modernizovaných prostorách. Je určená klientům, kteří vyžadují vysoký standard výuky v atraktivní lokalitě. Výhodou je minimální procento česky a slovensky hovořících studentů.

obecný kurzzačátečník

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!