Domů / Novinky

Novinky

Vydejte se studovat do kteréhokoliv z center jazykové školy Kaplan a ušetřete! Nyní se slevou 20 % na kurzy v Británii a 30 % na kurzy v USA! Kurzy ve školách Kaplan IE jsou vedeny kvalifikovanými instruktory, kteří používají moderní technologie a metodiky výuky, které sami vyvinuli. Studenti získají nejen jazykové dovednosti, ale také se seznámí s kulturou a zvyky země, kde se kurz koná. Kaplan nabízí širokou škálu kurzů, včetně intenzivních a specializovaných kurzů, aby splnili potřeby každého studenta. Pokud hledáte efektivní způsob, jak zlepšit své jazykové dovednosti a zároveň ušetřit peníze, kurz ve škole Kaplan rozhodně nebude krokem vedle.
Spojíte příjemné s užitečným - naučíte se cizí jazyk a poznáte krásy exotiky. Studujte angličtinu na Barbadosu, na Havaji nebo v Austrálii, francouzštinu na Martiniku nebo španělštinu v jižní Americe.
Z východního Slovenska na západ Spojených států. Radovan Kubovič prožil poslední školní rok na střední škole v americkém Kirklandu, malém městečku ve státě Washington. Jaká je to podle něj zkušenost? „Můj středoškolský život se podobal těm ve filmu,“ říká osmnáctiletý student.
Bylo mi 23 let a skončila jsem zrovna školu. Vždy jsem chtěla vycestovat na delší dobu do zahraničí, bohužel mi nebylo zatím přáno a ani na žádný erasmácký pobyt jsem se nepodívala. Říkám si: „Soňo, teď, nebo nikdy.“ A tak jedu! Směr Sydney.
Pro Janu Martincovou bylo vzdělání vždy na prvním místě. Sama se jako lékařka věnuje edukaci laické i odborné veřejnosti, a tak když přemýšlela, co dát do života své dceři, rozhodla se vyslat ji na zkušenou do zahraničí. Se STUDENT AGENCY jí vybrala elitní školu – toho, že si za kvalitu výuky připlatila, rozhodně nelituje. Sofie umí perfektně anglicky.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Skupina Dublin sleva 8 000 Kč
Kaplan IE sleva až 30 %
Skupinové pobyty od 45 113 Kč
Bayswater Londýn sleva 25 %+ neplatíte registrační poplatek