Domů / Novinky

Novinky

Vydejte se studovat do kteréhokoliv z center jazykové školy Kaplan nebo EC a ušetřete! Obě jazykové školy nabízí širokou škálu kurzů, včetně intenzivních a specializovaných kurzů, aby splnili potřeby každého studenta. Kurzy jsou vedeny kvalifikovanými instruktory, kteří mají roky praxe a budou se Vám snažit vždy pomoci rozvinout Vaše jazykové schopnosti. Studenti nezískají jen jazykové dovednosti, ale také se seznámí s kulturou a zvyky země, kde se kurz koná.
Spojíte příjemné s užitečným - naučíte se cizí jazyk a poznáte krásy exotiky. Studujte angličtinu na Barbadosu, na Havaji nebo v Austrálii, francouzštinu na Martiniku nebo španělštinu v jižní Americe.
Z východního Slovenska na západ Spojených států. Radovan Kubovič prožil poslední školní rok na střední škole v americkém Kirklandu, malém městečku ve státě Washington. Jaká je to podle něj zkušenost? „Můj středoškolský život se podobal těm ve filmu,“ říká osmnáctiletý student.
Bylo mi 23 let a skončila jsem zrovna školu. Vždy jsem chtěla vycestovat na delší dobu do zahraničí, bohužel mi nebylo zatím přáno a ani na žádný erasmácký pobyt jsem se nepodívala. Říkám si: „Soňo, teď, nebo nikdy.“ A tak jedu! Směr Sydney.
Pro Janu Martincovou bylo vzdělání vždy na prvním místě. Sama se jako lékařka věnuje edukaci laické i odborné veřejnosti, a tak když přemýšlela, co dát do života své dceři, rozhodla se vyslat ji na zkušenou do zahraničí. Se STUDENT AGENCY jí vybrala elitní školu – toho, že si za kvalitu výuky připlatila, rozhodně nelituje. Sofie umí perfektně anglicky.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

EC Escapes Angličtina a poznání 
AKCE: Bayswater Zvýhodněné ceny na jazykové kurzy
Pobyty s delegátem od 50 700 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!