Němčina

Němčina je v Evropské unii nejpoužívanějším mateřským jazykem. Naučte se plynně německy na jazykovém pobytu pro dospělé v Německu nebo Rakousku. Poznáte novou kulturu, přátele a navíc se němčinu naučíte mnohem efektivněji než na jakémkoliv jiném kurzu v České republice.

Jazykové pobyty pro dospělé s výukou němčiny jsou určeny pro osoby starší 16 let, horní věková hranice není stanovena. Na výběr je z několika typů jazykových kurzů od obecného kurzu na pár týdnů přes kurzy obchodní němčiny až po zkouškové kurzy a programy na celý akademický rok. Zvolit si můžete také intenzitu jazykového kurzu. Jazykový pobyt si tak jednoduše přizpůsobíte svým představám a požadavkům.

Kromě jazykového kurzu němčiny vám STUDENT AGENCY zajistí také ubytování, dopravu, cestovní pojištění a vše co s pobytem souvisí. Nemusíte tak ztrácet čas vyřizováním formalit a plánováním. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Pro vyhledání toho pravého jazykového pobytu v Německu či Rakousku využijte vyhledávače na pravé straně stránky. K přímému kontaktu využijte chat nebo tlačítko „rychlá objednávka“, kam zadáte své představy a my vás budeme kontaktovat, jakmile to bude možné.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

EC Escapes Angličtina a poznání 
AKCE: Bayswater Zvýhodněné ceny na jazykové kurzy
Pobyty s delegátem od 50 700 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!