Němčina pro dospělé

Němčina je v Evropské unii nejpoužívanějším mateřským jazykem. Naučte se plynně německy na jazykovém pobytu pro dospělé v Německu nebo Rakousku. Poznáte novou kulturu, přátele a navíc se němčinu naučíte mnohem efektivněji než na jakémkoliv jiném kurzu v České republice.

Jazykové pobyty pro dospělé s výukou němčiny jsou určeny pro osoby starší 16 let, horní věková hranice není stanovena. Na výběr je z několika typů jazykových kurzů od obecného kurzu na pár týdnů přes kurzy obchodní němčiny až po zkouškové kurzy a programy na celý akademický rok. Zvolit si můžete také intenzitu jazykového kurzu. Jazykový pobyt si tak jednoduše přizpůsobíte svým představám a požadavkům.

Kromě jazykového kurzu němčiny vám STUDENT AGENCY zajistí také ubytování, dopravu, cestovní pojištění a vše co s pobytem souvisí. Nemusíte tak ztrácet čas vyřizováním formalit a plánováním. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Pro vyhledání toho pravého jazykového pobytu v Německu či Rakousku využijte vyhledávače na pravé straně stránky. K přímému kontaktu využijte chat nebo tlačítko „rychlá objednávka“, kam zadáte své představy a my vás budeme kontaktovat, jakmile to bude možné.

Spolková republika Německo je svou rozlohou pátou největší zemí Evropy a zároveň zemí s nejvyšší hustotu obyvatel. Německo je jednou ze světových velmocí, která nabízí svým návštěvníkům pestrou paletu přírodních, historických i kulturních zajímavostí. Najdete zde téměř vše – od alpských velehor až po písečné pláže Baltského či Severního moře, od malinkých vesniček až po rušná a ohromující velkoměsta.

Rakousko je vnitrozemská federativní republika ležící ve Střední Evropě. Skládá se z 9 spolkových zemí a je členem Evropské unie. Největší města jsou Vídeň, Štýrský Hradec, Linec, Salzburg a Innsbruck. Oblíbenými turistickými cíli jsou Vídeň, Salzburg a Innsbruck a také Zell am See, Grossglocknerská vysokohorská silnice a Kitzbühel.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Skupina Dublin sleva 8 000 Kč
Kaplan IE sleva až 30 %
Skupinové pobyty od 45 113 Kč
Bayswater Londýn sleva 25 %+ neplatíte registrační poplatek