Němčina pro dospělé

Němčina je v Evropské unii nejpoužívanějším mateřským jazykem. Naučte se plynně německy na jazykovém pobytu pro dospělé v Německu nebo Rakousku. Poznáte novou kulturu, přátele a navíc se němčinu naučíte mnohem efektivněji než na jakémkoliv jiném kurzu v České republice.

Jazykové pobyty pro dospělé s výukou němčiny jsou určeny pro osoby starší 16 let, horní věková hranice není stanovena. Na výběr je z několika typů jazykových kurzů od obecného kurzu na pár týdnů přes kurzy obchodní němčiny až po zkouškové kurzy a programy na celý akademický rok. Zvolit si můžete také intenzitu jazykového kurzu. Jazykový pobyt si tak jednoduše přizpůsobíte svým představám a požadavkům.

Kromě jazykového kurzu němčiny vám STUDENT AGENCY zajistí také ubytování, dopravu, cestovní pojištění a vše co s pobytem souvisí. Nemusíte tak ztrácet čas vyřizováním formalit a plánováním. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Pro vyhledání toho pravého jazykového pobytu v Německu či Rakousku využijte vyhledávače na pravé straně stránky. K přímému kontaktu využijte chat nebo tlačítko „rychlá objednávka“, kam zadáte své představy a my vás budeme kontaktovat, jakmile to bude možné.

Spolková republika Německo je svou rozlohou pátou největší zemí Evropy a zároveň zemí s nejvyšší hustotu obyvatel. Německo je jednou ze světových velmocí, která nabízí svým návštěvníkům pestrou paletu přírodních, historických i kulturních zajímavostí. Najdete zde téměř vše – od alpských velehor až po písečné pláže Baltského či Severního moře, od malinkých vesniček až po rušná a ohromující velkoměsta...

Rakousko je vnitrozemská federativní republika ležící ve Střední Evropě. Skládá se z 9 spolkových zemí a je členem Evropské unie. Největší města jsou Vídeň, Štýrský Hradec, Linec, Salzburg a Innsbruck. Oblíbenými turistickými cíli jsou Vídeň, Salzburg a Innsbruck a také Zell am See, Grossglocknerská vysokohorská silnice a Kitzbühel...

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Florida, 2 týdny od 6 700 Kč
Brighton, 2 týdny od 8 100 Kč
Hamburk, 2 týdny od 4 500 Kč
Cheltenham, 2 týdny od 6 100 Kč

 

katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Velká Británie - Kaplan International English, Manchester

Dobrý den slečno Fejtková,

doufám, že se máte dobře. Jen jsem Vám chtěla dát zpětnou vazbu na můj kurz, který proběhl minulé dva týdny Manchesteru. Jsem naprosto nadšená, už na jednom kurzu jsem kdysi byla a byla jsem spokojená, ale tohle bylo o dva řády lepší.

 

více