Facebook Instagram 542 424 242

Španělština pro dospělé

Španělský jazyk, jeden z nejrozšířenějších románských jazyků na světě, je úředním jazykem nejen Španělska, ale také většiny zemí Jižní, Střední Ameriky a Rovníkové Guiney. Kurzy španělštiny pro dospělé jsou určeny klientům ve věku od 16 let, horní věková hranice je však bez omezení. Zapsat se můžete na kurzy obecné španělštiny nebo na kurzy, které vás připraví na mezinárodně uznávané zkoušky. Délku jazykového kurzu je možné zvolit již od 1 týdne. Na většinu jazykových pobytů pro dospělé je možné nastoupit kdykoliv v průběhu roku.

Za španělštinou se nejvíce cestuje do Španělska. V naší nabídce najdete také jazykové pobyty v celé řadě latinskoamerických zemí jako je Mexiko, Kuba, Peru, Ekvádor, Bolívie, Argentina, Kostarika, Guatemala, Dominikánská Republika, Chile atd. U nás si opravdu vybere každý.

Pro vyhledání konkrétního kurzu můžete využít vyhledávače na pravé straně stránky. Pro zjištění více informací o zemích, v nichž můžete kurz španělštiny absolvovat, zvolte některý z odkazů na jednotlivé země níže. Pokud si přejete nás kontaktovat online, je Vám k dispozici rychlá nezávazná objednávka. Kromě kurzu vám můžeme zprostředkovat i ubytování, cestovní pojištění a jiné doplňkové služby, které s pobytem bezprostředně souvisí.

Díky přírodní a kulturní rozmanitosti je Španělsko nesmírně přitažlivou zemí jak pro cestovatele hledající historické památky a tradice, tak i pro všechny, kteří touží po slunci. Na severu země vás okouzlí hory a na jihu nekonečné pláže. Typická středomořská kuchyně, fotbalové zápasy slavných klubů, flamenco nebo byčí zápasy jsou neodmyslitelnými symboly této země.

Argentina je země požehnaná překrásnou a rozmanitou přírodou. Od rozlehlých lidu prázdných pouští, přes úžasné hory, které jsou rájem pro každého milovníka zimních sportů až po dech tající vodopády či tropické džungle - to vše vám nabídne Argentina, která je rozhodně nejrozmanitější zemí světa. Pamatujte, že roční období jsou naopak než na severní polokouli.

Chile je zemí, kterou opravdu stojí za to navštívit. Mnoho turistů lákají především Andy, velmi populární mezi cestovateli je také je oblast pouště Atacama. V posledních letech se také čím dál více cizinců rozhodne navštívit dosud příliš nenavštěvovanou oblast Ohňové země s nádhernými národními parky. K Chile patří také Velikonoční Ostrov se svými záhadnými sochami.

Dominikánská republika je po Kubě druhý největší a nejlidnatější stát v karibském regionu. Nachází se ve východní části ostrova Hispaniola, jenž je součástí souostroví Velké Antily, a zaujímá zhruba dvě třetiny plochy tohoto ostrova. Jedinou pevninskou hranici má se sousedním státem Haiti. Je oblíbeným a v poslední době čím dál více vyhledávaným prázdninovým cílem turistů z celé Evropy i Severní Ameriky.

Guatemala je středoamerický stát, jehož břehy omývá Tichý oceán na jihu a Karibské moře ze severu. Území státu je hornaté až na jižní pobřeží a nížiny na severu. Všechna důležitá města jsou soustředěna v jižní polovině země. Cestovatele lákají především vysoké Kordillery s činnými i vyhaslými sopkami, které se vypínají ve střední a jižní části Guatemaly.

Kostarika je šperkem středoamerických států. Je oázou klidu a rájem ekoturistů, kteří hledají co nejméně dotčenou přírodu. Kostarické pláže nabízejí úžasné podmínky pro surfování či jen tak lenošní ve zlatavém písku. Kostarika je také známá pro své zachované džungle, které jsou domovem hravých opic, pomalých lenochodů, krokodýlů, krásných, ale jedovatých žab a samozřejmě spousty exotického ptactva, hmyzu i motýlů.

Kuba je největší Karibský ostrov s přibližně 11 miliony vřelých a přátelských obyvatel. Je známá svým nočním životem, doutníky, karibskými koktejly a turisté sem přijíždějí také za mořem a krásnými plážemi. Nikdo nikam nespěchá a tak si můžete vychutnávat pohodovou atmosféru plnou hudby, různých barev, chutí a vůní. Ostrov leží v oblasti tropického podnebí a průměrná celoroční teplota se pohybuje okolo 25 °C.

Mexiko je nejvýznamnějším státem Střední Ameriky. Je to země plná kontrastů - najdete tu ultramoderní centera větších měst, jejich obyvatele žijící v nepředstavitelném přepychu i tradiční vesničky původních obyvatel a chudobu v některých částech země. Všude Vás ale čeká zajímavá krajina či barevný vzhled měst, který je pro Evropana mnohdy velmi exotický.

Peru bylo domovem Inků, tato civilizace však byla zničena španělskými dobyvateli a osadníky. Potomci Inků žijí v Peru dodnes. Peru sousedí s Ekvádorem, Kolumbií, Brazílií, Bolívií a Chile, na jihu a jihovýchodě země s Tichým oceánem. Většina obyvatel žije na úzkém pruhu právě při pobřeží Tichého oceánu. Peru patří mezi chudé státy Jižní Ameriky.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

ESE Malta SLEVA 2 000 KČ
Liverpool 3+1 týden zdarma

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!