Facebook Instagram 542 424 242

Španělština pro dospělé

Španělský jazyk, jeden z nejrozšířenějších románských jazyků na světě, je úředním jazykem nejen Španělska, ale také většiny zemí Jižní, Střední Ameriky a Rovníkové Guiney. Kurzy španělštiny pro dospělé jsou určeny klientům ve věku od 16 let, horní věková hranice je však bez omezení. Zapsat se můžete na kurzy obecné španělštiny nebo na kurzy, které vás připraví na mezinárodně uznávané zkoušky. Délku jazykového kurzu je možné zvolit již od 1 týdne. Na většinu jazykových pobytů pro dospělé je možné nastoupit kdykoliv v průběhu roku.

Za španělštinou se nejvíce cestuje do Španělska. V naší nabídce najdete také jazykové pobyty v celé řadě latinskoamerických zemí jako je Mexiko, Kuba, Peru, Ekvádor, Bolívie, Argentina, Kostarika, Guatemala, Dominikánská Republika, Chile atd. U nás si opravdu vybere každý.

Pro vyhledání konkrétního kurzu můžete využít vyhledávače na pravé straně stránky. Pro zjištění více informací o zemích, v nichž můžete kurz španělštiny absolvovat, zvolte některý z odkazů na jednotlivé země níže. Pokud si přejete nás kontaktovat online, je Vám k dispozici rychlá nezávazná objednávka. Kromě kurzu vám můžeme zprostředkovat i ubytování, cestovní pojištění a jiné doplňkové služby, které s pobytem bezprostředně souvisí.

Díky přírodní a kulturní rozmanitosti je Španělsko nesmírně přitažlivou zemí jak pro cestovatele hledající historické památky a tradice, tak i pro všechny, kteří touží po slunci. Na severu země vás okouzlí hory a na jihu nekonečné pláže. Typická středomořská kuchyně, fotbalové zápasy slavných klubů, flamenco nebo byčí zápasy jsou neodmyslitelnými symboly této země.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Velikonoce na Maltě poslední místa!
Liverpool sleva 20 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!