Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Školní zájezdy / Zájezdy s výukou

Pobyt s výukou je skvělou příležitostí, jak si vylepšit cizí jazyk a přitom poznávat okolí. Ve školních lavicích se žáci naučí hlavně gramatiku, ale až při kontaktu s rodilým mluvčím se naučí v daném jazyce myslet.

Studenti z celého zájezdu jsou rozděleni do skupin dle jazykové úrovně a výuku v místě pobytu vedou rodilí mluvčí, kteří jsou zvyklí pracovat s dětmi. Čeština zde nefunguje. Děti si zde musí navzájem pomáhat, často už jen proto, aby porozuměly zadání.

  

Výuka je zaměřena na konverzaci, procvičování výslovnosti a běžných frází. Největším přínosem těchto školních zájezdů je překonání strachu mluvit cizím jazykem.

 

Angličtina se velmi rychle stala univerzálním jazykem, jehož znalost se považuje za samozřejmost. Angličtina je třetím nejrozšířenějším jazykem na světě, proto je i nabídka lokalit, kam můžete se žáky za angličtinou vycestovat, bohatá.

Angličtinu nabízíme ve městech po celé Velké Británii, dále v Irsku a na Maltě.

 

Jazykové pobyty v Německu organizujeme pro žáky, kteří si chtějí osvojit další ze světových jazyků. Výuku němčiny nabízíme hned v několika německých městech, ve kterých je také možné navštívit známá místa v okolí a tak doplnit výuku o poznávání dané lokality.

TIP - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!