Domů / Školní zájezdy / Zájezdy s výukou

Ve školních lavicích se žáci naučí teoretický jazyk, až s praxí ale přichází automatické používání v běžných situacích. Školní zájezd s výukou kombinuje výuku ve škole s poznáváním okolí.

Studenti z celého zájezdu jsou rozděleni do skupin dle jazykové úrovně, výuku v místě pobytu vedou lektoři, kteří mají oprávnění učit děti a zároveň nerozumí češtině. Žáci se často i společnými silami musí dorozumět už jen při obyčejném pokynu "Otevřete si knihy.".

  

Výuka je zaměřena na konverzační témata a procvičování jazykových obratů. Největším přínosem těchto školních zájezdů je překonání strachu mluvit s cizími lidmi a ještě k tomu cizím jazykem.

 

Angličtina se velmi rychle stala univerzálním jazykem, jehož znalost se považuje za samozřejmost. Angličtina je třetím nejrozšířenějším jazykem na světě, proto i nabídka lokalit, kam můžete se žáky za angličtinou vycestovat, je bohatá.

Angličtinu nabízíme ve městech po celé Velké Británii, dále v Irsku a na Maltě.

 

Jazykové pobyty v Německu organizujeme pro žáky, kteří si chtějí osvojit další ze světových jazyků. Výuku němčiny nabízíme hned v několika německých městech, ve kterých je také možné navštívit známá místa v okolí a tak doplnit výuku o poznávání dané lokality.

TIP - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

Londýn, 5 dní 6 300 Kč
Bath, 6 dní 7 300 Kč
Bournemouth, 7 dní
10 280 Kč
Ilfracombe, 8 dní
10 540 Kč

 

katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Velká Británie - Kaplan International English, Manchester

PŘEČTĚTE SI NEJNOVĚJŠÍ OHLAS NAŠEHO KLIENTA:

Vážená pani Kovácsová,

Dovoľte, aby som Vám úprimne poďakoval za Vašu pomoc pri výbere a zabezpečení študijného pobytu v jazykovej škole Kaplan International v Anglicku pre moje dcéry. Vďaka profesionálnemu prístupu pedagógov sa ich jazyková úroveň zvýšila.

 

více