Angličtina

Angličtina je jako nejrozšířenější světový jazyk nedílnou součástí osobních i pracovních životů většiny z nás. Setkáváme se s ní na každém kroku a její znalost na komunikativní úrovni otevírá dveře – k dlouhodobému studiu na střední škole nebo univerzitě v zahraničí, k lepšímu pracovnímu uplatnění a tím i k lepší budoucnosti.

Nejčastěji se za jazykovým vzděláním cestuje do Velké Británie a Irska. Pokud hledáte spojení studia angličtiny a letní dovolené, můžeme vřele doporučit Maltu – slunný ostrov ve Středozemním moři, který vás nadchne bohatou historií, památkami a neutichajícím turistickým ruchem. Ale také různé americké destinace (New York, Florida, Los Angeles, Havaj a mnoho dalších) nabízí relax, poznání a zdokonalení se v angličtině. Stále více lidí volí i netradiční a exotické destinace jako například Jihoafrickou republiku, Thajsko nebo Barbados. Pokud cestujete sami, jazykový pobyt je navíc ideální příležitostí poznat nové lidi, účastnit se aktivit a užít si dovolenou i bez doprovodu. 
Nabídka jazykových kurzů v sekci pro profesionály je vhodná pro všechny, kdo očekávají tu nejvyšší kvalitu služeb, hledají speciální kurzy nebo výuku zaměřenou na konkrétní obor.

Projděte si naši nabídku nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Pobyty pro rodiče s dětmi od 9 000 Kč
Certifikát místo maturity Aj, Nj, Fj
Pobyty s delegátem od 45 113 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!