Domů / Školní zájezdy / Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy pro školní skupiny do zahraničí představují oblíbenou možnost, jak si procvičit cizí jazyk a zároveň poznat krásy a historii zemí, kde se daným jazykem hovoří. Tyto školní zájezdy můžeme díky absenci klasické výuky a krátkodobému trvání počítat mezi finančně dostupnější.

Velká Británie díky rozmanitosti krajiny nabízí téměř vše - hory ve Walesu a Skotsku, pláže v kraji East Anglia a skalnaté zátoky západního pobřeží. Od roku 1066 nezažila ani jednu úspěšnou invazi a tak se tu mohly rozvíjet svébytné tradice. Jen málokdo si nespojí Velkou Británii s jízdou po levé straně vozovky, či červenými telefonními budkami. Jednotlivé regiony si dokázaly uchovat zvyky jim vlastní, a tak celá země nabízí návštěvníkům různorodou kulturu, literaturu a také umění.

V Irsku nabízíme možnost zájezdu s leteckou i autobusovou dopravou. Při leteckém zájezdu je poznávání zaměřeno na hlavní město Dublin a jeho okolí. Během poznávacího zájezdu autobusem poznáte nejen krásy Irska, ale i míst Velké Británie. 

Francie má mnoho krásných míst, která může svým návštěvníkům nabídnout. V naší nabídce najdete zájezdy do různých koutů této země ale také zájezdy kombinované s jiným Evropskými městy jako např. s Londýnem, Bruselem atd.

Poznávací zájezdy do Německa jsme pro vás schopni zajistit na různých místech, s ubytováním v mládežnických hotelech. K nejoblíbenějším patří zájezdy do Berlína, Drážďan, Augsburgu, atd. I zde jsme schopni uzpůsobit program vašim přáním a požadavkům.

Do Rakouska s námi můžete vyjet na krátkodobé zájezdy, které jsou cenově nejpřijatelnější. Mezi oblíbené patří výlety do Salzburgu a Vídně, příklad takového programu najdete na následujících stránkách.

Poznávací zájezdy do Španělska patří k cenově náročnějším, díky vzdálenosti od České republiky. Nejoblíbenější je zájezd do Barcelony a jejího nejbližšího okolí.

Polsko - pro mnohé neznámá země našich severních sousedů. Díky podobnému jazyku, kultuře a tradicím si však návštěvu této země může užít téměř každý.
Za návštěvu stojí zejména úchvatný Krakov, často nazývaný "malou Prahou", solné doly ve Wieliczce či bývalého koncentračního tábora Auschwitz-Birkenau.

TIP - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY