Domů / Školní zájezdy / Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy pro školní skupiny představují oblíbenou možnost, jak si procvičit cizí jazyk a zároveň poznat krásy a historii zemí, kde se daným jazykem hovoří. Tyto školní zájezdy můžeme díky absenci klasické výuky a krátkodobému trvání počítat mezi finančně dostupnější.

Školní poznávací zájezdy nabízíme nejen v anglicky mluvících zemích, ale také v Německu, Rakousku, Francii, Belgii, Holandsku, Polsku nebo ve Španělsku. Vybrat si můžete i z různých tématicky zaměřených pobytů. Většina zájezdů je pěti až devítidenních, jejich délku i program však rádi upravíme dle vašich požadavků. Stále oblíbenější jsou jedno až dvoudenní kratkodobé zájezdy - např. do Vídně nebo Osvětimi. Na následujících stránkách uvádíme příklady pobytů, se kterými máme zkušenosti a které se nám osvědčily. Programy školních zájezdů jsme ale schopni upravit dle vašich požadavků.

Velká Británie má co nabídnout svým návštěvníkům - velká města, klidnou přírodu, dějiště historických událostí. Díky poznávacím zájezdu můžete obdivovat více míst Velké Británie během jednoho zájezdu a spojit dohromady i poznávání více oblastí, např. Anglii a Wales nebo Skotsko.

V Irsku nabízíme možnost zájezdu s leteckou i autobusovou dopravou. Při leteckém zájezdu je poznávání zaměřeno na hlavní město Dublin a jeho okolí. Během poznávacího zájezdu autobusem poznáte nejen krásy Irska, ale i míst Velké Británie. 

Francie má mnoho krásných míst, která může svým návštěvníkům nabídnout. V naší nabídce najdete zájezdy do různých koutů této země ale také zájezdy kombinované s jiným Evropskými městy jako např. s Londýnem, Bruselem atd.

Poznávací zájezdy do Německa jsme schopni vám zajistit na různých místech s ubytováním v mládežnických hotelech. K nejoblíbenějším patří zájezdy do Berlína, Augsburgu atd. I zde jsme schopni zajistit program dle vašich představ a přání.

V Rakousku můžeme díky bližší poloze nabídnout kratší zájezdy, které jsou také cenově méně náročné. Mezi oblíbené patří výlety do Salzburgu a Vídně, příklad takového programu najdete na následujících stránkách.

Poznávací zájezdy do Španělska patří k cenově náročnějším díky vzdálenosti od České republiky. Nejvíce oblíbeným zájezdem je zájezd do Barcelony a jejího nejbližšího okolí.

 

Polsko - pro mnohé neznámá země našich severních sousedů. Díky podobnému jazyku, kultuře a tradicím si však návštěvu této země může užít téměř každý.
Za návštěvu stojí zejména úchvatný Krakov, často nazývaný "malou Prahou", solné doly ve Wieliczce či bývalého koncentračního tábora Auschwitz-Birkenau.

TIP - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

Londýn, 5 dní 6 300 Kč
Bath, 6 dní 7 300 Kč
Bournemouth, 7 dní
10 280 Kč
Ilfracombe, 8 dní
10 540 Kč

 

katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Itálie - Scuola Leonardo Da Vinci, Florencie

V březnu 2014 jsem absolvoval jazykový kurz italštiny ve Florenci ve škole Scuola Leonardo Da Vinci. Byl jsem trochu na pochybách, zda tam se mnou někdo bude a zda nebudu nejstarší (59). Byl jsem překvapen, že ve stejnou dobu se mnou byli ve škole lidé z celého světa - od Hong Kongu až po Kalifornii...

více