Domů / Školní zájezdy / Krátkodobé zájezdy

Krátkodobé zájezdy

Krátkodobé školní zájezdy jsou většinou jednodenní či dvoudenní a jsou díky zajímavým cenám nejdostupnějším způsobem poznávání cizí země. Tyto školní zájezdy je možné zorganizovat kdykoli během školního roku. Oblíbenou dobou jednodenních školních zájezdů je doba adventu - vánočně nazdobené ulice měst a předvánoční atmosféra lákají všechny věkové kategorie, proto tyto zájezdy nejsou vyhrazeny pouze dětem školou povinným, ale třeba i jejich rodičům, prarodičům či starší kamarádům.

Vzhledem k blízkosti německých hranic můžeme některá města doporučit i jako jednodenní školní zájezdy. Oblíbené jsou zejména školní výlety do Norimberku, Legolandu či Drážďan. Norimberk a Drážďany jsou také věhlasné pro svoji vánoční atmosféru, proto jsou oblíbeným cílem v době Adventu.

Krátkodobé školní zájezdy do Polska nabízíme zejména do Krakova a Osvětimi a to buď jednodenní (s kratší prohlídkou koncetračního tábora) nebo dvoudenní (s možností návštěvy solných dolů).

Nejoblíbenějším krátkodobým zájezdem do Rakouska je školní zájezd do Vídně. Vzhledem ke krátké vzdálenosti od českých hranic, cesta netrvá dlouho a během jednoho dne poznáte krásy rakouské metropole. Díky oblíbenosti vídeňských vánočních trhů jsme do naší nabídky zahrnuli také předvánoční školní zájezd!

TIP - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY

Londýn, 5 dní 6 300 Kč
Bath, 6 dní 7 300 Kč
Bournemouth, 7 dní
10 280 Kč
Ilfracombe, 8 dní
10 540 Kč

 

katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Velká Británie

 

Dobrý den paní Tichá,

 

chtěla bych Vám touto cestou za celý náš kolektiv a cestovatele poděkovat s pomocí při organizování našeho zájezdu.

 

 

více