Domů / Školní zájezdy / Krátkodobé zájezdy

Krátkodobé zájezdy

Krátkodobé školní zájezdy jsou většinou jednodenní či dvoudenní a jsou díky zajímavým cenám nejdostupnějším způsobem poznávání cizí země. Tyto školní zájezdy je možné zorganizovat kdykoli během školního roku. Oblíbenou dobou jednodenních školních zájezdů je doba adventu - vánočně nazdobené ulice měst a předvánoční atmosféra lákají všechny bez rozdílu věku, a proto tyto zájezdy nejsou vyhrazeny pouze dětem školou povinným, ale třeba i jejich rodičům, prarodičům či starším kamarádům.

Vzhledem k blízkosti německých hranic můžeme některá města doporučit i jako jednodenní školní zájezdy. Oblíbené jsou školní výlety do Norimberku, Legolandu či Drážďan. Norimberk a Drážďany jsou také věhlasné pro svoji vánoční atmosféru, proto jsou oblíbeným cílem v době adventu.

Krátkodobé školní zájezdy do Polska nabízíme zejména do Krakova. Dvoudenní zájezd je spojen s prohlídkou koncetračního tábora v Osvětimi. A při třídenním zájezdu navštívíte kromě zmíněných dvou lokalit i solné doly ve Vieličce.

Nejoblíbenějším krátkodobým výletem do Rakouska je školní zájezd do Vídně. Cesta od českých hranic netrvá dlouho a během jednoho dne poznáte krásy rakouské metropole - uvidíte gotický Dóm sv. Štěpána, vídeňskou operu a Hofburg. Díky oblíbenosti vídeňských vánočních trhů jsme do naší nabídky zahrnuli také předvánoční Vídeň!

TIP - ŠKOLNÍ ZÁJEZDY