Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Novinky

Novinky


Dáme vám 1 500 Kč na covid test, který potřebujete k vycestování na Maltu.

- vycestování na Maltu je bez nutnosti 14 denní karantény

- užijte si ještě letos pěkné počasí

Plánujete si na příští rok pobyt pro zlepšení jazyka? Čeká vaše děti maturita a potřebují dopilovat své jazykové schopnosti? Nebo chcete dovolenou s přidanou hodnotou?

U vybraných jazykový škol vám při včasné závazné rezervaci pobytu na rok 2021 garantujeme ceny 2020, které jsou výhodnější.

Rezervujte si tedy svůj pobyt na příští rok co nejdříve a ušetřete!
Z východního Slovenska na západ Spojených států. Radovan Kubovič prožil poslední školní rok na střední škole v americkém Kirklandu, malém městečku ve státě Washington. Jaká je to podle něj zkušenost? „Můj středoškolský život se podobal těm ve filmu,“ říká osmnáctiletý student.
Bylo mi 23 let a skončila jsem zrovna školu. Vždy jsem chtěla vycestovat na delší dobu do zahraničí, bohužel mi nebylo zatím přáno a ani na žádný erasmácký pobyt jsem se nepodívala. Říkám si: „Soňo, teď, nebo nikdy.“ A tak jedu! Směr Sydney.
Pro Janu Martincovou bylo vzdělání vždy na prvním místě. Sama se jako lékařka věnuje edukaci laické i odborné veřejnosti, a tak když přemýšlela, co dát do života své dceři, rozhodla se vyslat ji na zkušenou do zahraničí. Se STUDENT AGENCY jí vybrala elitní školu – toho, že si za kvalitu výuky připlatila, rozhodně nelituje. Sofie umí perfektně anglicky.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!