Twin Eastbourne
Velká Británie Eastbourne
angličtina pro děti
věk: 10-17 základní vědomosti - profesionál
SLEVA 1 500,-
pobyt s delegátem

AKCE: Sleva 1 500,- na pobyt s delegátem

  • pobyt s delegátem
  • rezidenční ubytování v budově školy
  • sportoviště v areálu školy
  • výlety do okolí včetně Londýna

Letní centrum Twin's Eastbourne sídlí v zámku z 18. století, který byl kdysi domovem vévodů a vévodkyň, a dokonce i premiéra. Nachází se v pěší vzdálenosti (15 minut) od centra města, vlakového nádraží, autobusových zastávek, hlavního nákupního centra, restaurací a kin.

Kromě světlých a pohodlných učeben nabízí tato škola studentům také knihovnu a studijní centrum, počítačovou učebnu, velkou jídelnu, klavír a krytý stolní tenis.

Studenti si také mohou zakoupit teplé a studené nápoje i občerstvení v automatech a využívat 10hektarovou zahradu s fotbalovými hřišti a tenisovými, basketbalovými a badmintonovými kurty. Své zážitky pak mohou sdílet se svými přáteli pomocí bezplatně dostupného Wi-Fi připojení.

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
21

Kurzy

Přehled kurzů
(včetně lekcí / týden)
Pokročilost Věk Počet týdnů Délka lekce
(minut)
Velikost třídy
(max. osob)
Standardní kurz 20 10-17 2 45 15
Standardní kurz 20 2-7 10-17 2 45 15

Ubytování

Rezidence se nachází v nejvyšším patře školní budovy, což studentům umožňuje navázat přátelství a spát ve stejné budově, kde kdysi bydlelo Její Veličenstvo Alžběta II. Většina pokojů má čtyři nebo pět lůžek, ale škola disponuje také čtyřmi velkými pokoji, které mají až 12 lůžek. Studenti budou mít také denně k dispozici společné sociální zařízení. Studenti mohou používat pračky a sušičky na mince, a to pouze pod dohledem vedoucích skupin. Prášek na praní prádla je v ceně. Čerstvé ložní prádlo bude k dispozici, ale vezměte si prosím vlastní ručník.

Studenti by si neměli zapomenout vzít s sebou adaptér (z Evropy do Velké Británie/Irska) pro všechny elektronické/dobíjecí potřeby.

Ubytování Turnusy Věk Internet Pokoj Strava Vlastní koupelna
Rezidence pá-čt 10-17 vícelůžkový PP

Zobrazit na mapě

Program pro volný čas

Děti se mohou těšit na poutavý program denních i večerních aktivit, jejichž cílem je zabavit studenty i mimo vyučování. Každý týden se také uskuteční jedna půldenní exkurze na různá místa, například do Hastingsu nebo parku Seven Sisters Country Park. Tyto exkurze umožňují studentům prozkoumat širší oblast Spojeného království a poznat britskou kulturu ve větším měřítku. Podporujeme studenty, aby si procvičili angličtinu tím, že budou mluvit s novými přáteli, které v rámci programu získali, a také se zaměstnanci a lidmi, které na svých cestách potkají.

Bronzový a platinový program

Všichni studenti mají v základní ceně tzv. bronzový program, který zahrnuje dvě celodenní exkurze a dvě půldenní exkurze, včetně dopravy (vstupné je za příplatek). Platinový prrogram oproti tomu zahrnuje čtyři celodenní a čtyři půldenní exkurze.

Vzorový program - bronzový*:

*program je pouze ilustrační a jednotlivé aktivity se mohou změnit

 

Prospekty