Facebook Instagram 542 424 242

 

Austrálie je nádherná země, která vás učaruje exotickou kulturou domorodých Aboriginců a přátelským a nekonfliktním životním postojem místních obyvatel, který je často nazýván jako "easygoing" s častou odpovědí na všechno "no worries". Je to nejmenší a nejřidčeji obydlení světadíl. Více než  70 % australského obyvatelstva žije v osmi největších městech při pobřeží. Avšak kouzlo australského pobřeží s krásnými písečnými plážemi a nádhernou přírodou při cestě do vnitrozemí (tzv. outbacku) si vás jistě podmaní. Tento kontinent je plný kontrastů. Kromě toho, že Australané z našeho pohledu chodí hlavou dolů, naleznete zde i jiné kuriozity. Tak například: nejtepleji je na severu a nejchladněji na jihu, slunce svítí od severu a nikoliv od jihu, měsíc ve tvaru "D" ubývá a naopak ve tvaru "C" přibývá, vodní vír při vypouštění vany se točí obráceně, atd. Nezvyklé může být i slavit  australské Vánoce a příchod Nového roku na rozpálené pláži. Bez povšimnutí by neměl zůstat jedinečný svět zvířat - klokani, koaly, ptakopysk, ježury nebo vombati. Vždyť spoustu z nich nikde jinde na světě ani nespatříte.

 

Na druhou stranu zeměkoule se cestuje nejen za poznáním a cestováním, ale hlavně za získáním zkušeností - životních i těch pracovních.

Vycestovat můžete téměř kdykoliv - v průběhu vašich studentských let, po ukončení školy (střední, vyšší, vysoké) nebo po odpracování několika let. Není dána horní věková hranice pro žadatele o studijní vízum.

Jak dlouho zůstanete v Austrálii je čiště na vás. Zda zvolíte návštěvu země v rámci dovolené nebo jestli budete chtít v zahraničí pobývat dlouhodobě. V závislosti na délce pobytu budete žádat o příslušná víza (turistické nebo studijní vízum)

Důvody vycestovat mimo ČR bývají různé. Ať už váš důvod k cestě jakýkoliv, nemáte závazky a máte cestovatelskou duši, tak využijte příležitost, začněte s našé pomocí podnikat potřebné kroky.

Nechte celý postup vyřízení pobytu na nás. Poradíme s výběrem a naplánujeme společně pobyt šitý na míru právě vám.Zajístíme vám jazykový kurz včetně ubytování, potřebného typu víza, pojištění (liší se dle typu víza, o které budete žádat) a letenky. Tím ale náš servis nekončí – jsme k dispozici na non stop helplince 24 hodin denně.

Koordinátor s vlastní zkušeností s pobytem vám předá užitečné rady nejen na cestu, k prvním dnům pobytu, ale i k průběhu pobytu. Ptejte se na to, co vás zajímá.

 

PROČ DO AUSTRÁLIE

 • jedinečná země, kterou stojí za to navštívit na delší dobu a nejen jako turista
 • vysoce multikulturní společnost vítající zájemce o poznání země, studium a život v Austrálii
 • vysoká životní úroveň a kvalita života, nízká kriminalita
 • skvělá studijní destinace s institucemi (včetně jazykových škol) poskytujícími velmi kvalitní vzdělání
 • možnost dlouhodobého pobytu a získání pracovního povolení v rámci studijního víza
 • velké množství pracovních příležitostí - hlavně v pohostinství a cestovním ruchu - práci najde každý, kdo pracovat chce
 • cestování po Austrálii i mimo kontinent v průběhu i po skončení pobytu

 

VÍZA

Pro klienty z České a Slovenské republiky platí do Austrálie vízová povinnost. Studijní vízum v žádném případě není překážkou, spíše naopak. Austrálie patří mezi hrstku zemí, kde občané České a Slovenské republiky mohou v průběhu studijního pobytu legálně pracovat - při studiu až 40 hodin/2 týdny, během prázdnin (které jsou v souladu s požadavky australských imigračních úřadů) neomezeně. Během pobytu pak navštěvujete jazykovou školu (po celou dobu je nutné splňovat podmínky víza – dodržovat docházku, atd.). Po příjezdu si najdete práci a na pobyt si přivyděláváte a další náklady již platíte z vydělaných peněz.

S vyřízováním víza máme dlouholeté zkušenosti a naše znalost podmínek vám tento krok velmi usnadní. Aktuální informace o požadovaných dokumentech od nás dostanete při vyřizování svého pobytu.

Pokud vízum vyřizujete k jazykovému pobytu objednanému přes STUDENT AGENCY (dokumenty dodáváte svému koordinátorovi, nikoliv na vízové oddělení), neúčtujeme poplatek agentuře za vyřízení, ale JE ZDARMA.

 • turistické vízum (eVísitor) - maximální délka jednoho vstupu 90 dní
 • studijní vízum - k dlouhodobým pobytům nad 12 týdnů

ZDE naleznete více informací o jednotlivých typech víz.

 

STUDIUM ANGLIČTINY

Studium angličtiny v zemi, kde se daným jazykem mluví, je nejefektivnější způsob jak se zdokonalit. Navíc bude muset komunikovat v angličtině i mimo školu a řešit každodenní záležitosti.

Možnosti studia jsou různorodé. Nabídka jazykových kurzů na našich partnerských školách je široká – od kurzů obecné angličtiny, přes přípravné kurzy na složení některé z mezinárodně uznávanou zkoušku až po kurzy se zaměřením na konkrétní obor, které jsou tou nejvhodnější volbou pro studenty se znalostí angličtiny na vyšší úrovni.

Jaký typ kurzu zvolíte je jen na vás. Výběr kurzu se odvíjí také od toho:

 • na jak dlouho chcete vycestovat
 • jaká je vaše znalost angličtiny
 • jaká je vaše motivace k cestě do Austrálie

 

MÍSTO STUDIA

Důležité je také zvolit destinaci, kde strávíte většinu svého "australského studijního života".

Promyslete si, co vás láká a co chcete dělat ve volném čase:

 • velkoměsto vs "menší" město
 • počasí - mírnější vs tropické podnebí
 • užívat si vodní sporty vs "městské aktivity

Nabízíme jazykové kurzy v 6 australských městech: BRISBANE - CAIRNS - GOLD COAST - MELBOURNE - PERTH - SYDNEY

V případě zájmu o studium v jiné destinaci nás kontaktujte.

 

Naše partnerské školy průběžně připravují pro zájemce o studium spoustu zajímavých a výhodných akcí.

Nabídka jazykových kurzů - https://www.jazykovepobyty.cz/pro-dospele/anglictina/australie/vse-co-potrebujete-vedet/australie-typy-kurzu.html

 

 • PRÁCE

Jak a kde hledat, kombinace se studiem

https://www.jazykovepobyty.cz/dokumenty/studium-a-prace/australie/australie-hledani-prace.html

 • Krok za krokem

https://www.jazykovepobyty.cz/dokumenty/studium-a-prace/australie/australie-postup-vyrizeni.html

 • POJIŠTĚNÍ

https://www.jazykovepobyty.cz/dokumenty/studium-a-prace/australie/australie-pojisteni.html

 • Náklady

 

 • UBYTOVÁNÍ

https://www.jazykovepobyty.cz/dokumenty/studium-a-prace/australie/australie-bydleni.html

 • Proč SA

 

FOTKY 

ROZHOVOR já GC

TIPY

zajímavých a výhodných akcí - https://www.jazykovepobyty.cz/specialni-akce/australie-akcni-nabidky.html

 

CESTOVÁNÍ

Byla by škoda v rámci pobytu nebo po skončení zůstat na jednom místě. Najděte si vlastní způsob cestování, který Vám bude nejvíce vyhovovat (ať už co se týče lidí, destinací, dopravního prostředku nebo finančního rozpočtu) a vydejte se poznávat. ZDE naleznete několik tipů na místa po celé Austrálii, která stojí za návštěvu.

https://www.jazykovepobyty.cz/pro-dospele/anglictina/australie/vse-co-potrebujete-vedet/australie-cestovani.html

 

 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Valentýnská sleva 350 EUR 299 EUR
Liverpool sleva 10 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!