Facebook Instagram 542 424 242

Nový Zéland

Nový Zéland - země sopek a gejzírů, kouzelná krajina ledovců, hor, lesů a jezer, nekonečně dlouhé pláže a zelené pastviny. Nový Zéland je země neobyčejně rozmanitá nabízející obrovské množství silných zážitků.  Už od prvního pohledu Vás zláká svou svěží barevností a čistotou. Tato země leží prakticky přesně na půli cesty mezi rovníkem a jižním pólem a je skutečně jednou z nejčistějších oblastí světa. Nový Zéland tvoří dva hlavní ostrovy – Severní a Jižní – a několik menších (Stewart, Chathamské ostrovy, Cookovy ostrovy). Příjemné podnebí a nádherná příroda přímo vybízejí ke sportovním aktivitám. Novozélanďané milují všechny sporty, od pěší turistiky přes horolezectví, kanoistiku, jachting, rugby a kriket až po adrenalinové sporty – bungee-jumping, jetboating nebo paraglading. Čtyři z pěti Novozélanďanů jsou evropského původu, zejména původní Britové, a angličtina je nejrozšířenějším jazykem.

Studium angličtiny volí na první měsíce pobytu nejčastěji zájemci o dlouhodobý pobyt. Chtějí se v jazyce zdokonalit a zlepšit si tak šanci na hledání práce. Nový Zéland patří mezi hrstku zemí, kde můžete studovat a zároveň pracovat. Držitel studijního víza na 14 týdnů a více získává totiž pracovní povolení.

Nový Zéland nabízí jedinečnou příležitost strávit rok v "zemi Pána prstenů" - v rámci Working Holiday můžete až rok pracovat a cestovat. Počet míst je omezen kvótou, která bývá každoročně obnovována. Podařilo se Vám získat Working Holiday vízum? Přihlašte se do našeho programu Working Holiday. Získáte podporu partnerské agentury před i během celého pobytu. STUDENT AGENCY doporučuje zajistit si jazykový pobyt na první týdny pobyty, kdy se rozmluvíte v angličtině, zvýšíte sebevědomí a hledání práce bude jednodušší. Navíc naše partnerské školy pořádají JOB CLUB - asistenci s hledáním práce.

Auckland je město jachet a plachetnic; město s největším počtem plachetnic na světě v poměru k celkovému počtu obyvatel. Že je toto tvrzení pravdivé, se nejlépe přesvědčíte při letních výletech, kdy oceán doslova rozkvete pestrobarevnými plachtami.

Napier, přístavní město na Severním ostrově v Jestřábí zátoce (Hawke Bay), by se mohlo klidně jmenovat Sluneční město. Počet dnů plných slunce a teplého počasí je bezkonkurenčně nejvyšší na celém Novém Zélandu. Celé provincii Hawke’s Bay říkají Novozélanďané „ovocná slupka Nového Zélandu“, protože díky teplému počasí tu dozrává nejvíce ovoce z celé země, především kvalitní hroznové víno, ale i kiwi, broskve, nektarinky, třešně, jablka a další.

Queenstown – jedno z nejkrásnějších měst na světě. Rozprostírá se na březích kouzelného jezera Lake Wakatipu. Je jednou z nejnavštěvovanějších lokalit Jižního ostrova, a to především díky okolním nádherným horám a jezerům, prvotřídním lyžařským svahům, turisté ho vyhledávají také pro jeho přátelskou atmosféru, která tu panuje po celý rok. V zimě je město rájem snowboardistů a lyžařů, v létě pak turistů a horolezců.

Wellington je hlavní město Nového Zélandu s velmi rušným kosmpolitním charakterem. Nachází se na jižním cípu Severního ostrova na pobřeží Cookova průlivu a je nejjižněji položeným hlavním městem na světě. Ve městě žije přes 200 000 obyvatel a sídlí v něm nejvyšší státní instituce Nového Zélandu jako je parlament, vláda a nejvyšší soud.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

ESE Malta SLEVA 2 000 KČ
Liverpool 3+1 týden zdarma

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!