Francie

Studium francouzštiny je v posledních letech stále více populární. Potřebujete-li se zdokonalit ve francouzštině a navíc poznat proslulý francouzský šarm a kuchyni, je právě studium ve Francii pro vás ideální volbou. Vybírat můžete z kvalitních jazykových škol v Paříži, vychutnat si francouzštinu ve vinném kraji Bordeaux nebo na francouzské Riviéře v Nice.

Svou přírodní a kulturní rozmanitostí je Francie přitažlivou zemí jak pro všechny, kdo na svých cestách vyhledávají historické památky, tak pro všechny, kteří touží po relaxaci na prosluněné pláži. Nejnavštěvovanější památkou Francie je Mont-Saint-Michel. Mezi další velmi popularní místa patří Paříž se svými historickými a kulturními památkami, jako je např. muzeum Louvre, Eiffelova věž, palác Versailles, Disneyland, centrum Pompidou, a samozřejmě také zámky v udolí řeky Loiry. Nesmíme také zapomenout na lyžařská centra ve francouzských Alpách.

Doprava z České Republiky do Francie je poměrně jednoduchá. Mezinárodní letiště jsou v Paříži a Nice. Druhou variantou je také autobusová doprava, která je levnou, ale časově náročnou alternativou.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

EC Escapes Angličtina a poznání 
AKCE: Bayswater Zvýhodněné ceny na jazykové kurzy
Pobyty s delegátem od 50 700 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!