Německo

Spolková republika Německo, ležící v srdci Evropy, je svou rozlohou pátou největší zemí Evropy a zároveň zemí s nejvyšší hustotu obyvatel. Německo je jednou ze světových velmocí, která nabízí svým návštěvníkům pestrou paletu přírodních, historických i kulturních zajímavostí. Najdete zde téměř vše – od alpských velehor až po písečné pláže Baltského či Severního moře, od malinkých vesniček ukrytých uprostřed vysokohorských strání až po rušná a ohromující velkoměsta. Německo se skládá z několika oblastí s odlišnými tradicemi, zvyky a vlastními specifiky. Názor, že Němci jsou chladní a nepřístupní, je zcela neoprávněný, v každé oblasti najdete velice přátelské obyvatele. Cesta do Německa se stává cestou do mnoha světů.

Potřebujete-li se zdokonalit v němčině, je právě studium němčiny v Německu pro vás ideální. Poznejte každodenní život kulturního Berlína. Chcete-li studovat němčinu v městě, které je označováno za město s nejčistšim německym přizvukem tzv.“ Hoch deutsch“, pak si vyberte pro své studium Hamburk. A nebo vás láká Frankfurt, který nabízí svým návštěvníkům mnoho muzeí, divadel a je také místem, kde se koná největšií knižní veletrh v Německu? Za zmínku stojí určitě také Mnichov, který je pro mnoho lidí spojen se slavnostmi piva, které se každoročně konají nakonci září, tzv. Oktoberfest.

Doprava z České republiky do Něměcka je poměrně snadná - existuje mnoho přímých autobusových spojení, do většiny velkých měst Německa. Využite našich pravidelných linek STUDENT AGENCY, které vás zavezou do všech velkých měst Německa, můžete také cestovat vlakem, popř. s vybrat nabídky leteckých společností, které zajišťují pravidelné linky mezi Německem a Českou Republikou. Pro cestu do Německa je možné také zvolit vlastní automobilovou dopravu.

Hlavní město Německa je jedno z nejdynamičtějších a nejvíce stimulujících měst v Evropě. Typickým symbolem této metropole s jedinečnou atmosférou je Brandenburská brána ležící přímo v centru města hned vedle jedné z nejznámějších ulic Unter den Linden. Zrenovovaný, moderně vybavený areál školy GLS leží v sousední bohémské berlínské čtvrti „Prenzlauer Berg“ plné barů, klubů, módních obchodů, divadel a galerií. Škola F+U Academy se nachází přímo v centru města v pěší vzdálenosti od Checkpoint Charlie.

Hamburk je jedno z nejvíce okouzlujících měst světa. Tuto hanzovní metropoli lidé právem nazývají Benátky severu. Řeka Labe, mnoho kanálů a dvě veliká jezera Inner Alster a Outer Alster dělají z Hamburku město s největším počtem mostů v Evropě. Každého návštěvníka okouzlí jedinečný šarm hamburského přístavu, který tvoří svět sám o sobě.

obecný kurzzačátečníkprivátní výuka

Heidelberg je romantické a kosmopolitní město. Po celém světě ho proslavili především básníci a malíři, kteří se zde rádi setkávají a nechávají se jeho jedinečnou atmosférou inspirovat ve své tvorbě. Nejvíce však město proslavila první univerzita v německy mluvicích zemích. Byla založena roku 1385 a dodnes se díky ní Heidelberg rozrůstá o tisíce studentů z celého světa.

obecný kurzzačátečníkzkouškový kurz

Bavorská metropole, ležící na úpatí Alp, je jedním z nejpopulárnějších měst Německa. Pivní slavnost Oktoberfest přitahuje každoročně nebývalý počet návštěvníků z celého světa. Obnovené centrum nabízí jedinečnou možnost nákupů i odpočinku v rozlehlých zelených parcích s posezením v typických letních zahrádkách „Biergarten“. Milovníci vědy a umění jistě neopomenou navštívit jedno z největších technických muzeí Deutsches Muzeum.

obecný kurzzačátečníkprivátní výuka

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Skupina Dublin sleva 8 000 Kč
Kaplan IE sleva až 30 %
Skupinové pobyty od 45 113 Kč
Bayswater Londýn sleva 25 %+ neplatíte registrační poplatek