Německo

Spolková republika Německo, ležící v srdci Evropy, je svou rozlohou pátou největší zemí Evropy a zároveň zemí s nejvyšší hustotu obyvatel. Německo je jednou ze světových velmocí, která nabízí svým návštěvníkům pestrou paletu přírodních, historických i kulturních zajímavostí. Najdete zde téměř vše – od alpských velehor až po písečné pláže Baltského či Severního moře, od malinkých vesniček ukrytých uprostřed vysokohorských strání až po rušná a ohromující velkoměsta. Německo se skládá z několika oblastí s odlišnými tradicemi, zvyky a vlastními specifiky. Názor, že Němci jsou chladní a nepřístupní, je zcela neoprávněný, v každé oblasti najdete velice přátelské obyvatele. Cesta do Německa se stává cestou do mnoha světů.

Potřebujete-li se zdokonalit v němčině, je právě studium němčiny v Německu pro vás ideální. Poznejte každodenní život kulturního Berlína. Chcete-li studovat němčinu v městě, které je označováno za město s nejčistšim německym přizvukem tzv.“ Hoch deutsch“, pak si vyberte pro své studium Hamburk. A nebo vás láká Frankfurt, který nabízí svým návštěvníkům mnoho muzeí, divadel a je také místem, kde se koná největšií knižní veletrh v Německu? Za zmínku stojí určitě také Mnichov, který je pro mnoho lidí spojen se slavnostmi piva, které se každoročně konají nakonci září, tzv. Oktoberfest.

Doprava z České republiky do Něměcka je poměrně snadná - existuje mnoho přímých autobusových spojení, do většiny velkých měst Německa. Využite našich pravidelných linek STUDENT AGENCY, které vás zavezou do všech velkých měst Německa, můžete také cestovat vlakem, popř. s vybrat nabídky leteckých společností, které zajišťují pravidelné linky mezi Německem a Českou Republikou. Pro cestu do Německa je možné také zvolit vlastní automobilovou dopravu.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Pobyty pro rodiče s dětmi od 9 000 Kč
Certifikát místo maturity Aj, Nj, Fj
Pobyty s delegátem od 45 113 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!