Facebook Instagram 542 424 242

Rakousko

Rakousko je vnitrozemská federativní republika ležící ve Střední Evropě. Skládá se z 9 spolkových zemí a je členskou zemí Evropské unie. Největší města jsou Vídeň, Štýrský Hradec, Linec, Salzburg a Innsbruck. Oblíbenými turistickými cíli jsou Vídeň, Salzburg a Innsbruck a také Zell am See, Grossglocknerská vysokohorská silnice a Kitzbühel.
Návštěvníci přicházejí za památkami starobylých měst stejně jako lyžovat a chodit po horách. Známá a hojně navštěvovaná jsou i velká jezera v klínu Alp.
Celosvětově známé jsou vídeňské kavárny s širokou nabídkou zákusků a moučníků (Sacherův dort, aj.). 

Rakousko patří k nejkrásnějším zemím Evropy. Uspokojí jak milovníky přírody, které jistě uchvátí náherná panoramata vrcholků Alp a proslulá rakouská jezera, tak ty, kdo touží poznat historii a kulturu tohoto státu. Hlavní město Rakouska, Vídeň, je mnohdy označovaná za centrum evropské kultury, hudby a umění. Rakouská historie je spjatá s naší a proto jsou si naše země dost blízké. Chcete-li poznat žitovní styl jednoho z našich nejbližších sousedů a současně zdokonalit svou znalost němčiny, je pro vás jazykový kurz v Rakousku ideální volbou. V Rakousku spolupracujeme s vídeňskou jazykovou školou Actilingua Academy a se školou Inlingua v Salzburgu, které mají velmi vysokou kvalitu výuky.

Salzburg je jedním z nejkrásnějším měst na světě, nacházejícím se bezmála v samém srdci Evropy, na úpatí alpských strání. Salzburg ve světě proslul jako město kultury a umění. Mozartovo rodné město vám nabídne mnohem více než jen jarní a podzimní hudební festivaly, divadelní představení, výstavy v muzeích a krásnou architekturu...

Metropole ležící na Dunaji a hlavní město Rakouska, je mezi turisty a cestovateli velice oblíbená. Jedinečné charisma místních uliček, secesních budov, zámků jako je Schönbrunn nebo Belveder, široké aleje Pratru či legendární kavárny na Ringstrasse, St. Stephan Dom a Hofburg – to vše tvoří pouhý zlomek toho, co lze ve Vídni vidět a zažít. Navštivte Vídeňskou operu a připomeňte si premiéry Mozartových oper.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

EC - všechna centra SLEVA 20 % AŽ DO 30.6.2022
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!