Rakousko

Rakousko je vnitrozemská federativní republika ležící ve Střední Evropě. Skládá se z 9 spolkových zemí a je členskou zemí Evropské unie. Největší města jsou Vídeň, Štýrský Hradec, Linec, Salzburg a Innsbruck. Oblíbenými turistickými cíli jsou Vídeň, Salzburg a Innsbruck a také Zell am See, Grossglocknerská vysokohorská silnice a Kitzbühel.
Návštěvníci přicházejí za památkami starobylých měst stejně jako lyžovat a chodit po horách. Známá a hojně navštěvovaná jsou i velká jezera v klínu Alp.
Celosvětově známé jsou vídeňské kavárny s širokou nabídkou zákusků a moučníků (Sacherův dort, aj.). 

Rakousko patří k nejkrásnějším zemím Evropy. Uspokojí jak milovníky přírody, které jistě uchvátí náherná panoramata vrcholků Alp a proslulá rakouská jezera, tak ty, kdo touží poznat historii a kulturu tohoto státu. Hlavní město Rakouska, Vídeň, je mnohdy označovaná za centrum evropské kultury, hudby a umění. Rakouská historie je spjatá s naší a proto jsou si naše země dost blízké. Chcete-li poznat žitovní styl jednoho z našich nejbližších sousedů a současně zdokonalit svou znalost němčiny, je pro vás jazykový kurz v Rakousku ideální volbou. V Rakousku spolupracujeme s vídeňskou jazykovou školou Actilingua Academy a se školou Inlingua v Salzburgu, které mají velmi vysokou kvalitu výuky.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

AKCE: Bayswater Slevy až 35% na jazykové kurzy!
Pobyty s delegátem od 51 300 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!