Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Proč se STUDENT AGENCY

Proč se STUDENT AGENCY

1. Jsme agentura s více než dvaceti lety zkušeností ve zprostředkovávání jazykových a studijních pobytů v zahraničí

STUDENT AGENCY zprostředkovává zahraniční pobyty již od svého založení v roce 1993. Začínali jsme jako agentura zajišťující au pair pobyty. V roce 1996 jsme k nim přidali ještě pobyty jazykové, vzdělávací programy a pracovní programy v zahraničí. Naším cílem je nabídnout kvalitní produkty, které plně uspokojí očekávání našich klientů. Našimi partnery jsou výhradně organizace s akreditací některé z mezinárodně uznávaných institucí jakými jsou např. British Council, English UK či EAQUALS. Při objednání pobytu ve STUDENT AGENCY tak máte jistotu, že zvolená jazyková škola je poskytovatelem akreditovaná vysoce kvalitních jazykových kurzů a dalších služeb souvisejících s vaším pobytem v zahraničí.

2. Nabízíme širokou škálu zahraničních pobytů po celém světě pro zájemce všech věkových kategorií

Ať už se studiem jazyka začínáte nebo chcete dále rozšířovat své dosavadní znalosti, najdeme pro vás vhodné řešení. Pomůžeme vám s výběrem jazykového kurzu nebo studijního programu odpovídajícího vašim studijním cílům, zajistíme vhodné ubytování, zohledníme vaše požadavky na trávení volného času. Poznejte s námi odlišné životní styly, najděte si nové přátele a získejte cenné životní zkušenosti.

3. Poskytujeme komplexní servis

Díky široké působnosti na poli cestovního ruchu jsme pro vás ve STUDENT AGENCY schopni zajistit nejen studijní pobyt jako takový, ale také veškeré ostatní služby, které s cestou do zahraničí souvisí - leteckou nebo autobusovou dopravu, transfery z letišť na místa pobytu, cestovní pojištění, víza a řadu doplňkových služeb.

4. JSME ON-LINE

Váš pobyt zajistíme rychle a spolehlivě od A až do Z on-line. Zajistěte si své jazykové vzdělávání z pohodlí domova již nyní!

5. Volejte k nám zdarma

ČR   542 424 242
SR   0800 121 121

6. Jednají s vámi specialisté – máme zkušený tým koordinátorů

Většina ze zaměstnanců studijního oddělení má s některým ze zahraničních pobytů vlastní zkušenost, o niž se s vámi rádi podělí.

7. Máme nejlepší ceny na trhu

Ve STUDENT AGENCY získáte svůj pobyt téměř vždy levněji, než kdybyste jej rezervovali napřímo u konkrétní zahraniční školy. S většinou škol máme pro naše klienty dohodnuty speciální ceny, které jsou výrazně nižší než ceny oficiální. Stálým klientům navíc nabízíme slevy v rámci věrnostního programu; ti, kdo s námi cestují poprvé, mohou využít nejrůznějších slev sezónních. Neúčtujeme žádné poplatky navíc.

8. Poskytneme vám veškeré informace

Vytvořte si základní představu o svém kurzu s pomocí našeho webu. Více s vámi rádi probereme při osobní schůzce, telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Naším cílem je informovat klienta o všem, co s pobytem souvisí.

9. Zajímá nás váš názor

Uvítáme vaše připomínky nebo podněty. Jakákoliv zpětná vazba je pro nás i naše obchodní partnery velmi důležitá.

10. Zůstaneme s vámi v kontaktu

Budeme vás pravidelně informovat o jednotlivých krocích ve vyřizování vašeho pobytu a rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy týkající se průběhu jeho zajišťování. Vaším odjezdem do zahraničí náš servis nekončí. Každý klient se na nás může obrátit také v průběhu pobytu samotného, když bude potřebovat naši asistenci např. v komunikaci se školou nebo vaší hostitelskou rodinou/správncem rezidenčního ubytování.

Nenechte si ujít žádnou z našich akcí a zvýhodněných nabídek – zaregistrujte se do našeho e-mailového klubu nebo nás sledujte na Facebooku.

11. Garance kvality - lepšího partnera pro studium v zahraničí nenajdete

Jsme členem mezinárodních organizací. Členství přináší mnoho výhod a garanci jazykovým školám, agenturám, ale hlavně klientům.

  • IALC Partner Agency -  nabízíme jazykové kurzy v těch nejlepších školách. Certifikát naleznete zde.
  • jsme členem Quality English - přibližně 200 agentur z celého světa, mezi které také patříme, je touto asociací uznáno jako vysoce kvalitní zprostředkovatel jazykových pobytů v zahraničí
  • máme status ICEF Agency - účast na veletrzích ICEF je příležitost osobně se setkávat se zástupci jazykových škol, budovat dlouhodobé vztahy a často i domlouvat speciální podmínky spolupráce
  • nově jsme partnerskou agenturou English UK - z pozice největší agentury na českém trhu nabízející širokou škálu jazykových a pracovních programů v zahraničí podporujeme Velkou Británii jakožto jednu z nejvhodnějších destinací pro studium angličtiny.

Kvalita našich služeb je oceňována nejen širokou veřejností formou pozitivních ohlasů, ale také profesionály v oboru. V letech 2008, 2009 a 2012 jsme byli nominováni mezi deset nejlepších agentur Východní Evropy v rámci STM Star Awards. O nominaci rozhodují jazykové školy z celého světa a svým hlasem vyjadřují agentuře důvěru, oceňují kvalitu poskytovaných služeb, vzájemné spolupráce a dosažené výsledky.

                                                   

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Valentýnská sleva 350 EUR 299 EUR
Liverpool sleva 10 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!