Domů / Proč se STUDENT AGENCY

Proč se STUDENT AGENCY

1. Máme více než 20 let zkušeností a mnoho ocenění

STUDENT AGENCY zprostředkovává zahraniční pobyty již od svého založení v roce 1993. Začínali jsme jako agentura zajišťující au pair pobyty. V roce 1996 jsme k nim přidali ještě pobyty jazykové a vzdělávací programy v zahraničí. Naším cílem je nabídnout kvalitní produkty, které plně uspokojí očekávání našich klientů.

Našimi partnery jsou výhradně organizace s akreditací některé z mezinárodně uznávaných institucí jakými jsou např. British Council, English UK či EAQUALS. Při objednání pobytu ve STUDENT AGENCY tak máte jistotu, že zvolená jazyková škola je poskytovatelem akreditovaná vysoce kvalitních jazykových kurzů a dalších služeb souvisejících s vaším pobytem v zahraničí.

Jsme členem mezinárodních organizací. Členství přináší mnoho výhod a garanci jazykovým školám, agenturám, ale hlavně klientům. IALC Partner Agency - nabízíme jazykové kurzy v těch nejlepších školách. Certifikát naleznete zde. jsme členem Quality English - přibližně 200 agentur z celého světa, mezi které také patříme, je touto asociací uznáno jako vysoce kvalitní zprostředkovatel jazykových pobytů v zahraničí máme status ICEF Agency - účast na veletrzích ICEF je příležitost osobně se setkávat se zástupci jazykových škol, budovat dlouhodobé vztahy a často i domlouvat speciální podmínky spolupráce nově jsme partnerskou agenturou English UK - z pozice největší agentury na českém trhu nabízející širokou škálu jazykových a pracovních programů v zahraničí podporujeme Velkou Británii jakožto jednu z nejvhodnějších destinací pro studium angličtiny.

Kvalita našich služeb je oceňována nejen širokou veřejností formou pozitivních ohlasů, ale také profesionály v oboru. V letech 2008, 2009 a 2012 jsme byli nominováni mezi deset nejlepších agentur Východní Evropy v rámci STM Star Awards. O nominaci rozhodují jazykové školy z celého světa a svým hlasem vyjadřují agentuře důvěru, oceňují kvalitu poskytovaných služeb, vzájemné spolupráce a dosažené výsledky.

                                                   

2. Nabízíme pobyty pro všechny - kdekoliv

Ať už se studiem jazyka začínáte nebo chcete dále rozšířovat své dosavadní znalosti, najdeme pro vás vhodné řešení. Pomůžeme vám s výběrem jazykového kurzu nebo studijního programu odpovídajícího vašim studijním cílům, zajistíme vhodné ubytování, zohledníme vaše požadavky na trávení volného času. Poznejte s námi odlišné životní styly, najděte si nové přátele a získejte cenné životní zkušenosti.

3. Poskytujeme komplexní servis

Díky široké působnosti na poli cestovního ruchu jsme pro vás ve STUDENT AGENCY schopni zajistit nejen studijní pobyt jako takový, ale také veškeré ostatní služby, které s cestou do zahraničí souvisí - leteckou nebo autobusovou dopravu, transfery z letišť na místa pobytu, cestovní pojištění, víza a řadu doplňkových služeb.

4. Máme nejlepší ceny na trhu

Ve STUDENT AGENCY získáte svůj pobyt téměř vždy levněji, než kdybyste jej rezervovali napřímo u konkrétní zahraniční školy. S většinou škol máme pro naše klienty dohodnuty speciální ceny, které jsou výrazně nižší než ceny oficiální. Stálým klientům navíc nabízíme slevy v rámci věrnostního programu; ti, kdo s námi cestují poprvé, mohou využít nejrůznějších slev sezónních. Neúčtujeme žádné poplatky navíc.

5. Zajímá nás váš názor

Uvítáme vaše připomínky nebo podněty. Jakákoliv zpětná vazba je pro nás i naše obchodní partnery velmi důležitá.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Netradiční "Jazykáč" Naše tipy!
Pobyty s delegátem SLEVA až 5 000 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!