Domů / Speciální akce

Sleva na vybrané střední školy ve Velké Británii

04.05.2023

 

Využijte výhodné nabídky na vybrané střední školy ve velké británii

Vydejte se studovat na střední školu do Velké Británie. Ve speciální nabídce máme právě 3 střední školy, které nabízejí akční slevu na studijní pobyty v délce jednoho termu od září 2023. Pozor ovšem, tato nabídka je platná pouze při dodání kompletní přihlášky do 26.5.2023. Neváhejte tedy a zjistěte si u našich prodejců více informací. 

 

Havant & South Downs College se nachází nedaleko města Portsmouth na krásném jižním pobřeží Anglie. Tato škola nabízí vysoce kvalitní studijní prostředí a nejmodernější vybavení. Budete bydlet v místní hostitelské rodině, která Vás přivítá ve svém domově a pomůže Vám začlenit se do místní komunity. Od sportovních týmů po vysokoškolské muzikály; od debatních spolků po kluby deskových her; Havant & South Downs College nabízí velké množství mimoškolních klubů a spolků, které studentům pomáhají zapojit se do studentské komunity, zájmů a témat, na kterých jim záleží.


(zdroj: https://estudentbook.com)
 

Weymouth College sídlí ve Weymouthu, atraktivním přímořském městečku, kde v rámci letních olympijských her v roce 2012 probíhaly závody v jachtingu. Nachází se jen několik set metrů od pobřeží, což studentům Weymouth College nabízí spoustu příležitostí k mimoškolním aktivitám, ať už je to klub plavání nebo plachtění. Mnoho hostitelských rodin žije v pěší vzdálenosti od kampusu, ale někteří studenti, kteří jsou umístěni dále od školy, budou dojíždět do školy MHD nebo třeba na kole. Weymouth College se pyšní celou řadou sportovních týmů a moderním sportovním zázemí jako je například sportovní centrum a posilovna.


(zdroj: en.wikipedia.org/wiki/Weymouth_College)

Cheshire College South & West – Crewe campus je škola, která se nachází v hrabství Cheshire na severu Anglie. Cheshire College je proslulá svou vysoce kvalitní výukou a odbornou přípravou a poskytuje každému studentovi nejmodernější vybavení, především v oblasti sportu – sportovní zařízení včetně plně vybavené posilovny a fitness studia, sportovní arény, tenisových kurtů a víceúčelového herního areálu. Tato vysoká škola tedy nabízí širokou škálu aktivit a kroužků, včetně možnosti navštívit ikonická města Liverpool a Manchester a poznat některá z ikonických míst Spojeného království.

 
(zdroj: https://www.ccsw.ac.uk/life-at-ccsw/our-campuses/)

 

 

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme s výběrem destinace a jazykového kurzu.

Bezplatná linka 542 42 42 42 nebo e-mail studium@studentagency.cz

Jsme také na Facebooku  se všemi našimi novinkami!

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Pobyty pro rodiče s dětmi od 9 000 Kč
Certifikát místo maturity Aj, Nj, Fj
Pobyty s delegátem od 45 113 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!