Domů / Speciální akce

Slevy 20 - 30 % na kurzy v centrech Kaplan International English

01.03.2023
Vydejte se studovat do kteréhokoliv z center jazykové školy Kaplan a ušetřete! Nyní se slevou 20 % na kurzy v Británii a 30 % na kurzy v USA! Kurzy ve školách Kaplan IE jsou vedeny kvalifikovanými instruktory, kteří používají moderní technologie a metodiky výuky, které sami vyvinuli. Studenti získají nejen jazykové dovednosti, ale také se seznámí s kulturou a zvyky země, kde se kurz koná. Kaplan nabízí širokou škálu kurzů, včetně intenzivních a specializovaných kurzů, aby splnili potřeby každého studenta. Pokud hledáte efektivní způsob, jak zlepšit své jazykové dovednosti a zároveň ušetřit peníze, kurz ve škole Kaplan rozhodně nebude krokem vedle.

  

 Chcete pomoc s výběrem nebo jen konzultaci? Kontaktujte nás na telefonu 542 42 42 42 nebo e-mailu studium@studentagency.cz.

 *sleva platí pouze na cenu výuky pro dospělé, v centrech jazykové školy Kaplan International English, pro pobyty zakoupené od 1.4. do 30.6.2023. Slevu nelze využít na kurzy se specifickým zaměřením (zkouškové, 40+, Edinburgh Festival Course)

 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Skupina Dublin sleva 8 000 Kč
Kaplan IE sleva až 30 %
Skupinové pobyty od 45 113 Kč
Bayswater Londýn sleva 25 %+ neplatíte registrační poplatek