Domů / Speciální akce

Plavte v moři, ne v jazyce!

Získejte netradiční zážitky a poznejte vzdálené země


Havaj - nádherná divoká příroda, teplo i v zimních měsících, azurově modré moře je ideální pro milovníky odpočinku či vodních sportů. Školu Global Village English Centres najdete nedaleko známé pláže Waikiki. Ke studiu angličtiny si můžete přidat i lekce tance hula hula, surfování nebo jógy.

 

Barbados, známý též jako Malá Anglie, je turisty oblíbenou exotickou destinací. Condrington Language Centre se nachází ve městě Bridgetown. Svým studentům nabízí příjemné zázemí v prostorných, světlých třídách.
Krom skupinových lekcí můžete mít i privátní lekce s lektorem.

 

Austrále nabízí ke kvalitnímu studiu spoustu možností na cestovaní. Pro vyznavače aktivní dovolené naprosto ideální místo. Nadšencům pro vodní sporty můžeme doporučit  Sydney

Jihoafrická republika je pokladem Afriky. Díky nedotčené přírodě můžete spojit výuku angličtiny s poznáváním fauny a flóry na safari, včetně přespání v buši.

Jižní Amerika je bohatá na kulturní rozmanitost, což se projevuje i v množství jazyků, které se zde mluví. Nejrozšířenějším jazykem je španělština, která se používá v mnoha zemích. Nabízíme jazykové kurzy španělštiny v různých zemích Jižní Ameriky, jako jsou Argentina, Chile, Kolumbie, Peru a mnoho dalších.

 


 

 

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme s výběrem destinace a jazykového kurzu.

Bezplatná linka 542 42 42 42 nebo e-mail studium@studentagency.cz

Jsme také na Facebooku  se všemi našimi novinkami!

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Skupina Dublin sleva 8 000 Kč
Kaplan IE sleva až 30 %
Skupinové pobyty od 45 113 Kč
Bayswater Londýn sleva 25 %+ neplatíte registrační poplatek