Domů / Střední školy / Angličtina / Střední školy

Střední školy

Chceš zažít jedinečné dobrodružství a nebojíš se žít samostatně dál od domova?

Pak pojeď s námi na středoškolský pobyt do USA, Kanady nebo Velké Británie! 

Čeká Tě studium na střední škole s lokálními vrstevníky v anglickém jazyce. Tedy spousta srandy, dobrodružství, zážitků, cestování a možnost vyzkoušet si jiný školský systém. 

Co studiem v zahraničí získáš? 

  • cené zkušenosti ze života v zahraničí 
  • přátele z celého světa 
  • lepší angličtinu 
  • větší šanci na přijetí na vysokou školu v zahraničí 
  • a také se osamostatníš

Chceš vědět víc? Tak neváhej a podívej se na jednu z destinací níže! 

Ptáte se, jaké by to asi bylo mít možnost splnit si ten americký sen v podobě studia na střední škole v USA, tak jak jej znáte z filmů a seriálů - školní sportovní akce, týmové mikiny, roztleskávačky, školní plesy, žluté školní autobusy, školní spolky a minimum testů a zkoušení?

Máme pro Vás dobrou zprávu, vše toto a mnoho dalšího je možné si splnit! 

 

Velká Británie patří mezi nejvýznamnější kulturní centra Evropy a zároveň je považována za zemi s jedním z nejkvalitnějších vzdělávacích systémů vůbec. Studenti si mohou vybrat libovolnou délku studia, lokalitu pro svůj pobyt a školu. Studenti rádi využívají možnost během studia cestovat.  Školský systém ve Velké Británii se od našeho značně liší. Studenti ve věku 11–18 let spadají do kategorie „secondary education“. V průběhu těchto let skládají několik zkoušek, které rozhodují o jejich dalším studiu.

Levnější variantu pobytu představuje studium na státní škole, můžeme vám ale zajistit i školu soukromou. Při podání přihlášky si můžete buď zvolit školu sami nebo vám s výběrem rádi pomůžeme. Naše partnerská organizace v Irsku všechny školy velmi podrobně zná a dokáže studentovi vybrat takové místo, kde budou schopni rozeznat jeho přednosti a dále rozvíjet jeho osobnost. V naší nabídce najdete školy z celého Irska, nejčastěji se však nachází ve městech Dublin, Cork, Limerick, Sligo, Galway a Kilkenny.

Účastník programu má možnost vybrat si mezi studiem na státní a soukromé škole, ve francouzsky či anglicky mluvicí oblasti. V Kanadě nabízíme 2 typy programů. První variantou je kulturně výměnný program s organizací Nacel International určený velmi flexibilním studentům. Druhou variantu pobytu realizujeme s partnerskou organizací CISS. Tento program je určen zejména zájemcům o velmi atraktivní lokalitu Britské Kolumbie a město Vancouver...

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Skupina Dublin sleva 8 000 Kč
Kaplan IE sleva až 30 %
Skupinové pobyty od 45 113 Kč
Bayswater Londýn sleva 25 %+ neplatíte registrační poplatek