Domů / Ohlasy klientů

Ohlasy našich klientů

Moc se mi líbilo, že byla škola spíše menší, ale měla skvělou rodinou atmosféru. Všichni učitelé a pracovníci byli velmi milí. Také vůbec nevadilo, že mi bylo pouze 17. Naopak všem studentům mého věku doporučuji takovéto kurzy ;) Navíc Bordeaux je krásné město. Neustále se tam něco dělo. Festival vína, filmu... Akvitánský maraton a pod. Opravdu dávám pobytu 5 bodů z 5. Příští rok ho určitě zaveďte do nabídky a pořádně ho zpropagujte, protože stojí za to!!!

Klára S., Francie - BLS, Bordeaux

více ohlasů

Dobrý den, jsem moc spokojená se vším. Dobře mi vaří, pečují o mě, berou mě jako součást rodiny :))

Škola je skvělá, budu nesmírně rozmazlená, až se vrátím do ČR. Všichni kladou nesmírný důraz na názor studenta. Není žádná hranice mezi studenty a učiteli. Všichni si tykají, oslovují se jmény. Hodiny jsou nesmírně zábavné, i když jsem měla obavu, že tam nevydržím 120 minut v kuse, tak to utíká rychleji než našich českých 45. Zadané domácí úlohy jsou také velmi zajímavé a hlavně užitečné. Projekty, prezentace, debaty.

S angličtinou nemám problém, mladým angličanům trochu hůř rozumím, ale to se určitě zlepší :-)))).

Kristýna (Brighton), Velká Británie - státní/soukromá střední škola

více ohlasů

Vážený pane řediteli, chtěla bych se s Vámi podělit se svými zkušenostmi z organizování školních jazykových pobytů.

Letos to bylo již po dvanácté, kdy jsme se STUDENT AGENCY se svými studenty navštívili britské ostrovy. Vždy k naší velké spokojenosti. Od samého počátku až po realizaci a návrat domů, a také i následné vyřizování ev. pojištění, ztrát a nálezů, atd. Chtěla bych na tomto místě vyzdvihnout práci Mg. Ivany Bouchnerové, Ireny Tiché a Jitky Svobodové v kanceláři jazykových pobytů. Komunikace s nimi se všemi je vždy velmi dobrá, ne-li vynikající. Jsou vždy vstřícné, ochotné, milé, i když mnohdy dokážeme my zákazníci zkomplikovat situaci a máme mnohé požadavky, vědí si rady, nasměrují, pomohou. Irena Tichá s námi byla opakovaně jako průvodkyně - na vysoce profesionální úrovni, s velmi pěkným vztahem ke všem účastníkům zájezdu, od těch dvanáctiletých až po osmnáctileté a i ty starší ročníky, myslím tím pedagogy. Přeji Vám co nejvíce takových zaměstnanců a co nejvíce spokojených cestovatelů.

Jana Ž., Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4

více ohlasů

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Netradiční "Jazykáč" Naše tipy!
Pobyty s delegátem SLEVA až 5 000 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!