Facebook Instagram 542 424 242
Hilderstone College, Broadstairs
Velká Británie Broadstairs
pro dospělé
věk: 16+
  • celoročně zvýhodněné ceny a žádné poplatky
  • státní svátky nahrazeny exkurzí ZDARMA
  • moderní multimediální centrum zvyšující efektivitu výuky
  • kombinovaný kurz s privátními lekcemi dle vašeho zaměření
  • široká nabídka kurzů pro učitele angličtiny
  • oblíbená škola v menším přímořském městečku nedaleko Londýna

Hilderstone College, Broadstairs

Škola je právem pyšná na své vysoce kvalifikované a zkušené učitele. Ti se snaží o individuální přístup a vytvoření ideálních studijních podmínek. Moderní multimediální centrum zvyšuje efektivitu výuky. Důraz je kladen také na výběr hostitelských rodin. Díky vyvážené struktuře skupinové výuky, samostudia i organizaci volného času nabízí Hilderstone College jeden z nejintenzivnějších jazykových kurzů. Školu doporučujeme i učitelům angličtiny kvůli pestré nabídce specializovaných kurzů. Škola je vhodná pro motivované studenty, kteří preferují studium v malém městě. Ušetříte a zažijete kouzlo britského maloměsta. Hilderstone College je akreditována Britskou radou a je členem asociace English UK.

Škola sídlí v centru města, pouze několik set metrů od pláže. Z většiny hostitelských rodin do školy dojdete pěšky.

Navštivte domovskou stránku školy ZDE

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
20

Program pro volný čas

Součástí uceleného programu Hilderstone College jsou i mimoškolní aktivity a exkurze. Aktuální nabídka je k dispozici ve škole na nástěnce nebo na webu školy. Tyto aktivity jsou zdarma nebo za poplatek a konají se několikrát do týdne (odpolední, celodenní případně víkendové exkurze). Organizaci má ve škole na starosti konkrétní osoba, která má přehled o místních kulturních a sportovních akcích. Aktivity se konají v závislosti na zájmu studentů (o některé je velký zájem, o některé menší).
Příklad aktivit: sportovní aktivity (fotbal, tenis, basketbal, badminton, plavání, volejbal), večerní aktivity (tanec, živá hudba, karaoke, večery mezinárodní kuchyně, večerní konverzační klub), půldenní výlety (např. Canterbury, Dover Castle, Rochester, Whitstable, mistní vinice) nebo celodenní exkurze (Londýn, Cambridge, Oxford, Brighton, Hampton Court Palace, Windsor)

 

Cesta do Broadstairs

Do Broadstairs se cestuje přes Londýn. Ať už do Londýna přiletíte nebo přijedete autobusem, do Broadstairs se dostanete autobusem National Express nebo vlakem. Po příjezdu do Broadstairs doporučujeme vzít si na cestu do ubytování taxi. Popřípadě je možné si předem objednat taxi transfer školy, kdy vás na letišti vyzvedne školou pověřený řidič a odveze vás do místa ubytování.

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Valentýnská sleva 350 EUR 299 EUR
Liverpool sleva 10 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!