Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Jazykové pobyty pro dospělé / Angličtina / Velká Británie / Londýn / London School of English, Londýn
The London School of English, Londýn
Velká Británie Londýn
angličtina pro dospělé
věk: 18+ mírně pokročilý - profesionál
obecný kurzobchodní kurz
 • ŠKOLA VHODNÁ PRO PROFESIONÁLY A MANAŽERY
 • ale i pro zájemce o velmi kvalitní studium obecné angličtiny
 • tradice ve výuce již od roku 1912 - více než 100 let zkušeností
 • specializované kurzy pro zkušené odborníky i mladé profesionály
 • zaměření výuky na zlepšení komunikačních schopností
 • výborné hodnocení kurzů od našich klientů
 • v ceně pobytu uvítací recepce, přednášky externích specialistů, výstupní report po skončení kurzu, ale také tříchodové menu ve školní restauraci

The London School of English, Londýn

Jazyková škola The London School of English (LSE) patří k absolutní špičce ve svém oboru. Specializuje se na výuku profesionálů, kterým nabízí vysoce intenzivní krátkodobé programy. Lektoři školy jsou velmi profesionální, s bohatými zkušenostmi a všechny kurzy jsou prakticky zaměřené. Dle zvoleného zaměření bude součástí kurzu přednáška externího specialisty z oboru, případně návštěva parlamentu nebo soudního jednání. V nabídce jsou ale také kvalitní kurzy obecné angličtiny nebo přípravné kurzy na složení jedné z mezinárodně uznávaných zkoušek.

Klienti LSE jsou velmi motivovaní a snaží se svůj čas v kurzu maximálně využít. Výhodou je vyšší věkový průměr účastníků kurzu, což dovytváří ideální studijní prostředí. Typickými studenty kurzů pro profesionály jsou zkušení manažeři nebo odborníci z mezinárodních firem, což vytváří ideální půdu pro sdílení pracovních zkušestní z nejrůznějších oborů. Výjimkou ale nejsou ani mladí zájemci o studium, kteří mají především pracovní motivaci se v cizím jazyce zlepšit. Výuka probíhá v miniskupinách nebo v kombinaci s privátními lekcemi. Výsledkem je tak větší interakce mezi lektorem a studentem vedoucí k velmi efektivnímu studiu. Doporučujeme ji všem motivovaným zájemcům, kteří věří, že investice do vzdělání se v budoucnu několikanásobně vrátí zpět.

Budova školy se nachází v lokalitě Holland Park Gardens, což je exkluzivní část Kensingtonu nabízející ideální kombinaci: je snadno dosažitelná z centra Londýna, ale zároveň je zde naprostý klid. K přednostem školy patří např. vlastní restaurace s chutným menu a dobrá dostupnost hostitelských rodin, která je v Londýně velmi vzácná. Škola nabízí i možnost nezávislého ubytování v rezidencích/apartmánech. Výuka kurzů pro mladé profesionály do 30 let probíhá v centru na Westcroft Square

Navštivte domovskou stránku školy ZDE

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
28

Kurzy

Přehled kurzů
(včetně lekcí / týden)
Pokročilost Věk Počet týdnů Délka lekce
(minut)
Velikost třídy
(max. osob)
Kombinovaný obchodní kurz v miniskupině 30 4-7 25+ 1-8 60 6/1
Obchodní kurz v miniskupině 30 4-7 25+ 1-8 60 6
Obchodní kurz v miniskupině 15 4-7 25+ 1-8 60 6
Odborný kurz (Human Resourses) 30 4-7 30+ 1 60 6
Odborný kurz (Legal English - pro začínající právníky) 24 5-7 20-30 3 60 10
Odborný kurz (Legal English) 30 5-7 30+ 1 60 6
Standardní kurz 24 3-6 20+ 1-8 60 8

Kurzy Angličtina pro (začínající) právníky, odborné kurzy (veřejný sektor, lidské zrdoje) mají pevně dané nástupné termíny. Pro více informací nás kontaktujte.

Škola dále nabízí tyto kurzy:

 • obecnou angličtinu
 • privátní lekce
 • přípravu na mezinárodní zkoušky IELTS a zkoušky z právnické angličtiny
 • on-line kurzy angličtiny a výuku přes Skype
 • kurzy mezinárodní komunikace pro manažery - jednodenní/půldenní workshopy v Londýně
 • kurzy pro uzavřené skupiny šité na míru (max. 10 účastníků) - zaměření na konkrétní oblasti související s oborem podnikání
 • v rámci kombinovaných kurzů/privátních lekcí je možnost zvolit následující zaměření: mezinárodní obchodní komunikace, bankovnitcví a finance, marketing, pojišťovnictví, medicína, letectví, pohostinství, právo, technická angličtiny, lidské zdroje, veřejný sektor

 

Ubytování

Ubytování Turnusy Věk Internet Pokoj Strava Vlastní koupelna
Hostitelská rodina ne-so 18+ 1/1 P
Hostitelská rodina ne-so 18+ 1/1 S
Nadstandardní hostitelská rodina ne-so 18+ 1/1 P
Nadstandardní hostitelská rodina ne-so 18+ 1/1 S
Rezidence ne-so 18+ 1/1 BS

Program pro volný čas

Škola nabízí svým studentům příležitosti k neformální komunikaci mimo výuku. Většina klientů zde studuje až do pozdního odpoledne, obvyklé jsou tedy především večerní aktivity: společná posezení v typických londýnských pubech nebo restauracích reprezentujících různé mezinárodní kuchyně, studenty často doprovází někdo z lektorů nebo zaměstnanců školy. Londýn sám o sobě nabízí nespočet možností ke kulturnímu a společenskému vyžití. O víkendech můžete vyrazit na celodenní exkurzi do zajímavých míst jako např. Brighton, Oxford a zámek Windsor, Canterbury a Doverské útesy aj. Aktuální program je k dispozici na stránkách školy.

Cesta do Londýna

Nejpohodlnějším způsobem cestování do Londýna je letecká doprava, nejfrekventovanější jsou lety na letiště Heathrow. Ceny letenek jsou velmi variabilní, konkrétní cenu vám rádi zjistíme na vyžádání. Z letiště si můžete objednat taxi transfer, kdy vás řidič vyzvedne v příletové hale a odveze rovnou do místa ubytování. Případně můžete využít služeb místní dopravy nebo klasickou taxi službu.

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Velikonoce na Maltě poslední místa!
Liverpool sleva 20 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!