Čínština pro dospělé

Čínština je fascinující jazyk s dlouhou tradicí založenou na čínském znakovém písmu. Není jednoduché se ho naučit a hlavně pochopit. Tvoří součást silné čínské kultury. Doporučujeme Vám vyjet přímo do Pekingu, kde čínský jazyk vstřebáte rychleji. Jsou Vám k dispozici kurzy čínštiny pro začátečníky i pokročilé. Z naší nabídky si určitě vyberete.

Více informací o jazykovém pobytu pro dospělé s výukou čínštiny naleznete v odkazu níže, pokud si přejete nás kontaktovat online, je Vám k dispozici chat anebo rychlá nezávazná objednávka. Kromě jazykového pobytu v Číně vám rádi zajistíme i ubytování, cestovní pojištění a jiné doplňkové služby, které s pobytem bezprostředně souvisí.

Čína je obrovská země plná kontrastů. K vidění jsou supermoderní obrovské metropole jako Peking, Šanghaj či Hongkong, ale i stále velmi chudý venkov, na kterém žijí stamilióny rolníků. Země se dynamicky rozvíjí a rozvoj se tak rychle dostává nejen do dalších měst a městeček, ale pomalu i na venkov. Tento rozvoj s sebou samozřejmě přináší nejen pozitivní, ale i negativní vlivy.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Florida, 2 týdny od 6 700 Kč
Brighton, 2 týdny od 8 100 Kč
Hamburk, 2 týdny od 4 500 Kč
Cheltenham, 2 týdny od 6 100 Kč

 

katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

Velká Británie - Bath

Dobry den Ivanko,

Mockrát vás zdravím... Chtěla bych vám poděkovat za DOKONALE zorganizovaný jazykový poznávací zájezd...

více