Čínština pro dospělé

Čínština je fascinující jazyk s dlouhou tradicí založenou na čínském znakovém písmu. Není jednoduché se ho naučit a hlavně pochopit. Tvoří součást silné čínské kultury. Doporučujeme Vám vyjet přímo do Pekingu, kde čínský jazyk vstřebáte rychleji. Jsou Vám k dispozici kurzy čínštiny pro začátečníky i pokročilé. Z naší nabídky si určitě vyberete.

Více informací o jazykovém pobytu pro dospělé s výukou čínštiny naleznete v odkazu níže, pokud si přejete nás kontaktovat online, je Vám k dispozici chat anebo rychlá nezávazná objednávka. Kromě jazykového pobytu v Číně vám rádi zajistíme i ubytování, cestovní pojištění a jiné doplňkové služby, které s pobytem bezprostředně souvisí.

Čína je obrovská země plná kontrastů. K vidění jsou supermoderní obrovské metropole jako Peking, Šanghaj či Hongkong, ale i stále velmi chudý venkov, na kterém žijí stamilióny rolníků. Země se dynamicky rozvíjí a rozvoj se tak rychle dostává nejen do dalších měst a městeček, ale pomalu i na venkov. Tento rozvoj s sebou samozřejmě přináší nejen pozitivní, ale i negativní vlivy.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Florida, 2 týdny od 6 700 Kč
Angličtina 3+1 týden zdarma
Němčina SLEVA 100 €
Francouzština  SLEVA 10%  
katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

USA, Státní střední škola

Dobrý den,
rád bych využil otevřeného přístupu Vaší firmy ke komunikaci, a zaslal tento mail buď přímo k Vám, nebo k Vašim nejbližsím spolupracovníkům...

více