Mandarin House, Šanghaj
Čína Shanghai
pro dospělé
věk: 16+
  • atraktivní umístění v centru Šanghaje
  • zajímavý volnočasový program
  • výuka v menších skupinách max. 12 studentů

Mandarin House, Šanghaj

Škola je umístěna v centru města, hned na pěší ulici Nanjing Road. V okolí školy je spousta restaurací, barů a kaváren, pohodlný přístup k budově zajišťují 4 linky metra, které se nachází nedaleko. Ve škole můžete využít relaxační prostory či připojení k WiFi, která je zdarma.

Navštivte domovskou stránku školy ZDE.

Vybavení

počet tříd knihovna studovna počítačová
studovna
wi-fi
/internet
společenská
místnost
občerstvení zahrada terasa bezbariérový
přístup
22

Program pro volný čas

Škola pořádá různé výlety a exkurze s průvodcem. Budete mít možnost navštívit mnoho zajímavých míst jakými jsou např. návštěva zahrady Yu, prohlídka města, akrobatická show, návštěva chrámu Jade Buddha a další. Škola také pořádá různé odpolední či večerní aktivity, z nichž některé mohou být zdarma či za poplatek, např. čínská bojová umění, psaní čínského písma či workshopy vaření.

Cesta do Šanghaje

Letecky - lety z Prahy do Šanghaje jsou vždy alespoň s jedním přestupem. Platí, že čím dřívější rezervace a vystavení letenky, tím může být cena nižší a naopak. Můžete využít přímého letu z Mnichova do Šanghaje.

Zobrazit na mapě

Na vyžádání vám rádi zpracujeme přesnější cenovou nabídku včetně dopravy, pojištění a dalších doplňkových služeb. Kontaktujte nás na studium@studentagency.cz nebo na bezplatné lince 542 424 242.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Netradiční "Jazykáč" Naše tipy!
Pobyty s delegátem SLEVA až 5 000 Kč
Střední škola v zahraničí! přijímáme přihlášky!