Italština pro dospělé

Moderní italština je založena na toskánském dialektu, historicky však vznikla z latiny.  Jedná se o zvučný jazyk, kterým se mluví nejen v Itálii, ale i ve dvou Švýcarských kantonech. V naší nabídce naleznete 5 atraktivních italských měst, kde Vám rádi zajistíme jak obecné či odborné kurzy italštiny, tak i kurzy zakončené mezinárodně uznávanými zkouškami.

Pro vyhledání konkrétního jazykového pobytu v Itálii můžete využít vyhledávače na pravé straně stránky. Pro zjištění více informací o možnostech jazykových pobytů s výukou italštiny, zvolte odkaz níže. Pokud si přejete nás kontaktovat online, je Vám k dispozici chat anebo rychlá nezávazná objednávka. Kromě studia italštiny vám zajistíme i ubytování, cestovní pojištění a jiné doplňkové služby, které s jazykovým pobytem bezprostředně souvisí.

Itálie je jeden z nejnavštěvovanějších států světa. Turisty do Itálie lákají antické a středověké renesanční památky (Řím, Florencie, Benátky, Pisa), pláže (prakticky celé pobřeží, Gardské jezero), hory (Alpy, Cortina d'Ampezzo) i venkov (Umbrie, Toskánsko). Lákadly jsou i lázně a různé filmové a hudební festivaly (Benátky, San Remo). V Itálii se, hned po Španělsku, nachází nejvíce kulturních památek zapsaných na seznamu UNESCO...

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Florida, 2 týdny od 6 700 Kč
Angličtina 3+1 týden zdarma
Němčina SLEVA 100 €
Francouzština  SLEVA 10%  
katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

USA, Střední škola Minnesota

Volám sa Samuel Greguš, som žiakom III.A na Gymnáziu Sv. Uršule v Bratislave a tento školský rok absolvujem na High School Maple River, v Mapletone, v Minnesote.

Chcem sa s Vami podeliť s mojimi doterajšími zážitkami – možno práve pre tých, ktorí sa rozhodujú, či ísť študovať do USA. Ja som vycestoval cez americký výmenný program CIEE.

více