Ruština pro dospělé

Ruský jazyk je nejrozšířenějším slovanským jazykem na světě. Mluví jím okolo 270 miliónů lidí. Nejenže je ruština úředním jazykem Ruska, ale také dalších 8 zemí východní Evropy. Ruština vám tak otevře dveře do velké části světa. Jazykové kurzy ruštiny jsme pro Vás vybrali u prestižní ruské školy Liden&Denz v Moskvě a Petrohradu. Věříme, že splní všechna vaše očekávání.

Pro vyhledání konkrétního kurzu ruštiny můžete využít vyhledávače na pravé straně stránky. Pro zjištění více informací o možnostech studia ruštiny na jazykovém pobytu, použijte odkaz níže. Pokud si přejete nás kontaktovat online, je Vám k dispozici chat anebo rychlá nezávazná objednávka. Kromě kurzu ruštiny vám rádi zprostředkujeme i ubytování, cestovní pojištění a jiné doplňkové služby, které s pobytem bezprostředně souvisí.

Lotyšsko je díky bezvízovému styku a nově zavedenému euru jako oficiální lotyšské měně pro Čechy a Slováky ideálním místem ke studiu ruštiny. I když je oficiálním úředním jazykem země lotyština, nemusíte se obávat, že byste se zde nesetkali s ruštinou. Lotyšsko je mezi pobaltskými republikami tou, která dodnes udržuje nejčilejší obchodní styky s Ruskem resp. je na ziscích z ruského trhu defakto závislá. Znalost ruštiny je tedy pro zdejší obyvatele nezbytností.

obecný kurzzačátečníkprivátní výuka

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Skupina Dublin sleva 8 000 Kč
Kaplan IE sleva až 30 %
Skupinové pobyty od 45 113 Kč
Bayswater Londýn sleva 25 %+ neplatíte registrační poplatek