Ruština pro dospělé

Ruský jazyk je nejrozšířenějším slovanským jazykem na světě. Mluví jím okolo 270 miliónů lidí. Nejenže je ruština úředním jazykem Ruska, ale také dalších 8 zemí východní Evropy. Ruština vám tak otevře dveře do velké části světa. Jazykové kurzy ruštiny jsme pro Vás vybrali u prestižní ruské školy Liden&Denz v Moskvě a Petrohradu. Věříme, že splní všechna vaše očekávání.

Pro vyhledání konkrétního kurzu ruštiny můžete využít vyhledávače na pravé straně stránky. Pro zjištění více informací o možnostech studia ruštiny na jazykovém pobytu, použijte odkaz níže. Pokud si přejete nás kontaktovat online, je Vám k dispozici chat anebo rychlá nezávazná objednávka. Kromě kurzu ruštiny vám rádi zprostředkujeme i ubytování, cestovní pojištění a jiné doplňkové služby, které s pobytem bezprostředně souvisí.

Rusko je s rozlohou přes 17 milionů km² největší zemí světa. Rozkládá se na téměř celé severní Asii a taktéž zahrnuje značnou část východní Evropy. Zároveň je devátým nejlidnatějším státem na světě. Oficiálním jazykem Ruska, resp. Ruské federace, je ruština, nicméně některé autonomní celky používají i jiné jazyky jako je tatarština, čuvaština apod. V celé Ruské federaci tak najdete 31 samostatných jazyků...

Lotyšsko je díky bezvízovému styku a nově zavedenému euru jako oficiální lotyšské měně pro Čechy a Slováky ideálním místem ke studiu ruštiny. I když je oficiálním úředním jazykem země lotyština, nemusíte se obávat, že byste se zde nesetkali s ruštinou. Lotyšsko je mezi pobaltskými republikami tou, která dodnes udržuje nejčilejší obchodní styky s Ruskem resp. je na ziscích z ruského trhu defakto závislá. Znalost ruštiny je tedy pro zdejší obyvatele nezbytností.

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Florida, 2 týdny od 6 700 Kč
Brighton, 2 týdny od 8 100 Kč
Hamburk, 2 týdny od 4 500 Kč
Cheltenham, 2 týdny od 6 100 Kč

 

katalogy

Emailový klub

Přihlašte se k odběru

a už vám neunikne žádná z akčních nabídek

Ohlasy našich klientů

USA, Střední škola Minessota

Volám sa Samuel Greguš, som žiakom III.A na Gymnáziu Sv. Uršule v Bratislave a tento školský rok absolvujem na High School Maple River, v Mapletone, v Minnesote.

Chcem sa s Vami podeliť s mojimi doterajšími zážitkami – možno práve pre tých, ktorí sa rozhodujú, či ísť študovať do USA. Ja som vycestoval cez americký výmenný program CIEE.

více