Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Střední školy / Němčina

Němčina

Němčina patří mezi nejpoužívanější jazyky v Evropě. Němčinou se v dnešní době domluvíme nejen v Německu a Rakousku, ale například i ve Švýcarsku, Belgii, Lucembursku a třeba i v Lichnštejnsku. Studium německého jazyka přináší značné výhody na poli pracovního trhu a znalost němčiny určitě ocení i nadšení cestovatelé. Stále více studentů se tedy zaměřuje na studium němčiny a k tomuto účelu nabízíme studium na středních a vysokých školách v Německu.

Jedná se o velmi kvalitní akademický program s možností preference lokality pobytu, což činí naši nabídku značně rozmanitou.

V rámci programu výuky německého jazyka spolupracujeme s partnerskou agentudou DID (Did Deutsch-institut GmbH). DID byl založen v roce 1970 a se svou bohatou historií a spokojenou klientelou se stal jednou z největších a nejznámějších agentur v Německu zprostředkující německé jazykové programy.
Pro studium na střední škole v Německu nabízíme hned několik oblastí a student si může v přihlášce uvést preferenci oblasti. Jedná se např. o Berlín, Augsburg, Norimberk, Frankfurt, Heidelberg, Oldenburg a Postupim. 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Valentýnská sleva 350 EUR 299 EUR
Liverpool sleva 10 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!