Facebook Instagram 542 424 242

Itálie

Itálie je jedním z turisticky nejnavštěvovanějších států světa. Turisty do Itálie lákají antické a středověké renesanční památky (Řím, Florencie, Benátky, Pisa), pláže (prakticky celé pobřeží, Bibione, Rimini, Gardské jezero), hory (Alpy, Cortina d Ampezzo) i venkov (Umbrie, Toskánsko). Lákadly jsou i lázně a různé filmové a hudební festivaly (Benátky, San Remo). Itálii je po Španělsku druhou zemí s největším výskytem kulturních památek zapsaných na seznamu UNESCO.

V Itálii spolupracujeme s kvalitní jazykovou školou Scuola Leonardo da Vinci, která nabízí jazykové kurzy v kulturních centrech jako je Řím, Miláno, Sienna a Florencie. V oblíbeném přímořském letovisku Viareggiu, nacházejícím se na toskánské riviéře, najdete pro změnu školu Centro Giacomo Puccini.

Doprava do Itále je jednoduchá. Volit můžete mezi leteckou, autobusovou nebo vlakovou dopravou. Popř. můžete využít pro cestu do Itále vlasního automobilu.

Florencie – kolébka renesance, je městem umělců Michelangela, Botticelliho a Leonarda da Vinciho a básníků – Danteho, Petrarcha a Boccaccia. Právě zde máte možnost navštívit světoznámá muzea a krásné kostely, ochutnat toskánské speciality a italská vína. Budova školy se nachází v samém srdci staré Florencie na náměstí Piazza del Duomo. 

Miláno je město, které nikdy nespí, centrum italské kreativity a také nejvíce kosmopolitní ze všech italských měst. Právě zde naleznete obraz Poslední večeře od da Vinciho, třetí největší chrám na světě, proslulou budovu opery La Scala a široké bulváry s množstvím butiků světoznámých značek. 

Řím – hlavní město Itálie. Téměř na každém kroku se tu odráží vývoj dva a půl tisíce let staré evropské kultury. Najdete zde architekturu románskou i středověkou, renesanční dokonalost, barokní majestátnost. Toto a mnoho dalšího dělá z Říma jedno z nejpůsobivějších měst na světě. 

Viareggio je díky své poloze jedním z nejznámějších přímořských letovisek v oblasti Toskánska. Toto elegantní místo Nabízí nekonečné pláže, excelentní toskánskou kuchyni především z darů moře, rušný noční život a v zimě třeba také lyžování v blízkých Apeninských horách. Je vhodným místem pro ty, kdo chtějí spojit svůj jazykový kurz s tradiční dovolenou. 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Valentýnská sleva 350 EUR 299 EUR
Liverpool sleva 10 %
ILSC Austrálie 440 AUD 310 AUD
VÍCE SPECIÁLNÍCH NABÍDEK ZDE

 

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!