Facebook Instagram 542 424 242

Torbay/Paignton

Paignton je jedním ze tří měst (další jsou Torquay a Brixham) lemujících nádhernou zátoku Torbay, které se někdy říká také anglická Riviéra. Zátoku omývá teplý Golfský proud výrazně ovlivňující zdejší klimatické podmínky. Dlouhé, teplé léto a mírné zimy zde daly vzniknout pravému ráji plnému palem a jiných subtropických rostlin. Proto je anglická Riviéra nejoblíbenějším turistickým cílem Britů už od dob královny Viktorie. Odehrávají se zde také mnohé z povídek Agathy Christie, která v těchto místech dlouhou dobu žila. Dnešní Torbay nabízí k návštěvě kromě nádherných pláží také moderní Water Park s několika tobogány, třetí největší zoo v Anglii, prvotřídní golfová hřiště nebo multikino s 8 sály přímo u hlavního zábavního mola na pobřeží.

Školy řetězce LAL Language Centres se věnují vzdělávání zahraničních studentů v oblasti angličtiny už více než 30 let. Škola LAL Torbay sídlí v nově zrekonstruovaném areálu v rezidenční části města Paignton. Moderně vybavená budova poskytuje zázemí jak studentům kurzů pro děti a mládež, tak studentům kurzů pro dospělé. Centrum města s mnoha obchody a restauracemi i pláž se nachází cca 10-15 minut chůze od školy.

Jazyková škola Devon School of English byla založena v roce 1971 manžely Hawthorne, kteří školu řídí dodnes. Hlavní budova školy pochází z 19. století (typický viktoriánský styl), je moderně zrekonstruovaná a adaptovaná pro účely jazykové školy. Park, který k budově přiléhá nabízí studentům možnost odpočinku mezi výukou a aktivitami. Škola má k dispozici také druhou budovu, vzdálenou jen několik minut chůze, která je využívaná obvykle k jazykovým kurzům pro dospělé během letních měsíců. Ve škole vládne přátelská až rodinná atmosféra, s každým studentem je tu nakládáno jako s individuálním jedincem a je přihlíženo na jeho potřeby. 

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

Melbourne od 200 AUD/ týden
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

katalogy

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!