Facebook Instagram 542 424 242
Domů / Vízový servis

Vízový servis

Rádi vám ZDARMA zajistíme podání žádosti o vízum do příslušné země v případě, že její ambasáda přijímá žádosti od zprostředkovatele pobytu. Pokud ambasáda požaduje osobní návštěvu žadatele, poskytneme vám konzultační servis, předáme vám seznam potřebných podkladů a poradíme vám s vyplněním formulářů.

Klientům jazykových a studijních pobytů z ČR vyřídíme podání žádosti o vízum bez jakýchkoli poplatků naší agentuře. Zaplatíte tedy pouze vízové poplatky účtované příslušnou ambasádou. Pro slovenské klienty zajistíme zdarma podání žádosti o udělení studentského víza jen u australské ambasády ve Vídni. Ambasády všech ostatních zemí s vízovou povinností vyžadují u slovenských občanů osobní návštěvu.

Při vyřizování víza je vždy nutné počítat s určitou časovou rezervou mezi podáním žádosti o vízum a plánovaným odjezdem na vybraný studijní pobyt. Ve všech případech je nutná také aktivní spolupráce ze strany klienta, tedy včasné dodání požadovaných podkladů, popř. osobní návštěva ambasády, je-li požadována. Prosíme vezměte na vědomí, že v procesu vyřizování víz má naše agentura zprostředkova­telskou funkci a nemůže se zaručit za kladné a včasné vyřízení vaší žádosti.

Po obdržení pasu čí vízových dokumentů si ihned zkontrolujte platnost víza a veškeré údaje. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Většina zemí Evropské unie a některé další země vízovou povinnost pro občany ČR i SR zrušily nebo ji vyžadují až při pobytech přesahujících určitou délku. Konkrétní informace o vízových povinnostech pro danou zemi zobrazíte kliknutím na ikonu s názvem příslušné země níže na této stránce.

UPOZORNĚNÍ: Podmínky pro udělení a platnost víz se mohou v průběhu roku měnit a konzulární úřady nejsou povinny cestovní agentury o změnách informovat. Proto doporučujeme ověřit si potřebné informace na www.mzv.cz a na konkrétním zastupitelském ú­řadě.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na infolince 542 42 42 42, emailu studium@studentagency.cz.

Pokud si přejete objednat samostatné vízum bez návaznosti na jazykový či studijní pobyt v zahraničí, navštivte stránky: https://www.studentagency.cz/sluzby/viza/

TIP - JAZYKOVÉ POBYTY

EC - všechna centra SLEVA 20 % AŽ DO 30.6.2022
Liverpool SLEVA 15%
Broadstairs TRANSFER ZDARMA

 

Odebírejte novinky

Zaregistrujte se do e-mailového klubu a získejte informace o výhodných akcích, nízkých cenách a novinkách jako první!